Sterowniki do kary radeone 9550

mam pytanie posiadam karte radeone 9550 i jakies stare sterowniki czy warto instalowac nowsze czy one pomoga mi w czyms np: w lepszym dzialaniu gier? Jakie sa najlepsze stery do radeona 9550?

Ja jadę na jednym kompie i tej karcie na najnowszym bez CCC i komp chodzi dobrze.

Najperw deinstalacja starego i uruchomienie kompa na sterze systemowym.

Deinstalator

i dopiero instalacja nowego

Ster

Poczytaj w tym dziale temat często poruszany.

powiem tak ze mam sterowniki od kart graficznej te co mialem na plyciue orginalnie to karta z nimi idealnie pracuje a zainstaluje nowsze to podczas grania zacina mi sie procesor graficzny i sie resetuje? dlaczego nie moge miec nowszych sterów?

Może jakaś karta noname lub pracuje tylko na sterach producenta karty - udaj się na jego stronę,może są nowe stery do tej karty.

no to jest karta graficzna ATI Radeone 9550 128mb 128 bit gigabyte

To albo uszkodzona,albo masz namieszne w systemie,inne - karta super chodzi na najnowszym sterze.

Jak tam temperatury wszystkiego,napięcia i co to masz za płytę główną.

Sprawdź kartę na innym kompie.

Karta Głowna Asus K8V-X udszkodzona karta chyba nie, kompa nowego mam or roku jeszcze nie bylo roku, wszystko sie zaczelo gdy przeinstalowalem raz na naowsze sterowniki i pewnego razu gramem w gre i sie raz zawiesila ale to jeszcze mi nie przeszkadalo, a teraz zainstalowalem najnowsze i wogole zacina sie co chwile przytnie na jakies 3 min. i potem powroci. Posiadam 512 ram moze za malo jak na karte graficzna?

Sprawdź co mówiłem,temperatury wszystkiego,napięcia,wyczyść system po sterach karty grafiki i uruchom kartę na sterze systemowym z XP.

Zainstaluj najnowsze stery do płyty.

Zainstaluj nowe stery - obowiązuje metoda prób i błędów w doborze steru.

W ostateczności świeży system,ale najpierw sprawdź wszystko.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048