Sterowniki do koprocesora skąd pobrać?

To spróbuj kliknąć prawym klawiszem myszy na pliku smuc64.inf i z menu kontekstowego wybierz Zainstaluj.

probowałem niby się zainstalowało ale koprocesor nadal nie ma sterownika. próbowałem też restartować komputer. nie pomogło.

Nie ma osobnych sterowników do koprocesora,który jest częścią procesora.Raczej chodzi o chipset,czy żle wykryte jakieś urządzenie.Koprocesor odpowiada za obliczenia głównie na liczbach zmiennoprzecinkowych,jest to osobna jednostka arytmetyczna.

Na nowszych systemach (od win 7 w góre) zdarza się to w przypadku CPU od AMD, wtedy trzeba kombinować ze sterownikiem.

Czy aby na pewno masz 64-bitowy system? Sprawdź w Panelu Sterowania - ikona System i Typ systemu.

to jak zainstaluję sterownik zauważę jakąkolwiek zmianę? tak na pewno mam 64 bitowy. screen dla dowodu: https://zapodaj.net/9f2461502b8a0.png.html

Skoro nic się nie dzieje, system działa stabilnie to po co to instalować? Przez nieudane próby instalacji sterowników można tylko bałaganu narobić.

no tego bym nie powiedział że stabilnie działa. łapie tak zwane muły zawiesza się raz chodzi dobrze raz wolno. nie mam syfu na kompie bo mam tylko podstawowe programy.

Jakby tak ważny sterownik nie działał, to system nie działałby wcale.