Sterowniki do lapka


(Niemiecp) #1

Dostałem laptopa który był przywieziony z USA i oczywiście nie mam do niego żadnych sterowników i nie mogę ich nigdzie znaleść :frowning: Nie ma na nim żadnych nalepek ale po zainstalowaniu programu który zestawia sprzęt był tam model laptopa i jest to "Gateway MX685" tylko że na stronie producenta nie ma takiego modelu :frowning: Pomożecie znaleźć te stery?


(Cezaris) #2

na stronie producenta jest też wyszukiwarka sterowników po numerze seryjnym laptopa. Proponuje skorzystać z tej opcji.


(Niemiecp) #3

Skorzystałem z tej opcji ale wyskakuje błąd że numer seryjny jest błędny a wpisuje dobry numer składający się z 10 cyfr i już kilka razy próbowałem go wpisywać.


(Kszymon0) #4

Z tego co widzę na stronie producenta nie ma modelu który podałeś, za to jest model "Gateway M685". Może się pomyliłeś gdy sprawdzałeś model urządzenia (sprawdź jeszcze raz), a do szukania sterowników użyj tego http://support.gateway.com/support/driv ... sp?Tab=All :wink:


(Niemiecp) #5

A owszem nie ma tego modelu który podałem bo gdyby był to bym zauważył i nie było by problemu. Co do modelu M685 to racja jest taki i zauważyłem go i ściągnąłem te sterowniki do niego bo myślałem może że to pomyłka jest ale nie bo żaden sterownik nie działa z tego modelu więc to nie może być pomyłka, a z linku który podałeś nie mogę skorzystać bo tam trzeba podać konkretny model a tego który mam tam nie ma, co jest bardzo ciekawe i dziwne bo rok produkcji tego modelu pisze na nim to 2006 więc stosunkowo niedawno i powinny być te stery a nie ma.