Sterowniki do laptopa

Mam laptopa o nazwie HP G60-243CL, na którym zainstalowałem Windows XP. Niestety oficjalnie ten system nie jest wspierany przez producenta co za tym idzie jest brak oficjalnych sterowników. Jednak istnieje sposób zainstalowania sterowników na tym system ale trochę trzeba się pobawić. Na razie poradziłem sobie ze sterownikami do chipsetu i grafiki. Teraz próbuje zainstalować sterowniki do karty muzycznej. Na stronie podanej po niżej gościu twierdzi że zanim się zainstaluje sterowniki od dźwięku najpierw należy zainstalować jakieś " MS-UAA" i jest podany link do tej strony skąd to trzeba pobrać. Jednak jest tam tego tyle że nie bardzo wiem które należy pobrać żeby pasowało pod ten laptop. Może ktoś wie co trzeba pobrać?

Masz zainstalowany Service Pack 3? Jeżeli nie zainstaluj go najpierw a nie będziesz musiał instalować MS-UAA ponieważ, z tego co pamiętam, jest on zawarty w tym SP.

sterowniki do karty dźwiękowej

http://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp39501-40000/sp39902.exe

Właśnie sobie poradziłem z instalacją dźwięku po podpowiedzi rgabrysiak

W meandrze urządzeń mam jeszcze dwa pytajniki i jeden chce żeby zainstalować Realtek High Definition Audio. Chociaż nie wiem po co bo dźwięk jest. Mikrofon również działa. Więc naprawdę nie wiem po co mu to. No ale niech mu będzie. Próbowałem owy sterownik pobrać z oficjalnej strony ale każdy link jest padnięty, a z tych polskich stron trochę boje się pobierać bo prawie każda strona chce żeby pobrać jakiś ich donwloader, a raz jak to pobrałem to miałem potem nie mały problem. Więc może ktoś ma sprawdzonego linka do tego sterownika?

Cześć,

próbowałeś aplikacji typu DriverEasy?

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd