Sterowniki do nvidii

Mam problem ze sterownikami do win98, a właściwie ma go mój kolega.

Poprosił mnie, żebym mu zainnstalował nowe sterowniki do jego karty, więc ja ze stronki nvidii ściągnąłem drivery dla win 95/98/me i je zainstalowaliśmy. wtedy pojawiły sie problemy- gdy ponownie uruchamialiśmy kompa to pojawił się błąd, że jakiegoś urządzenia costam.dll

znaleźć nie może itp. Kolejnym problemem są tnące sie raptem filmy i gry typu unreal tournament. gta sa nie chciało się też uruchomić, ale gdy zmieniłem rozdzielczośc ekranu to sie załadowało i działało nawet lepiej niż wcześniej, ale nastepnego dnia mi kolega powiedział że sie zawieszać zaczęło. w readme.txt sterownika znalazłem dokładnie tą karte wiec sterowniki są niby dobre. reinstalka sterownikow nic nie dala, a problem przy uruchamianiu kompa wystepuje cały czas.

co można na to poradzić??

jego karta to nvidia geforce 4 ti4200 with agp8x

Ale te karty najlepiej chodzą na sterze do 45.23 , możecie spróbować jeszcze wersji 56.64 , z nowszymi sterami mają często problemy.

http://www.3dnews.ru/download/drivers/nvidia/

Pamiętaj o porządnym posprzątaniu po starych sterach systemu.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

tia, jak wyzej ja bym jeszcze radzil ta karte sprzedac za ilestam na allegro moze ktos sie trafi i kupic cos lepszego - moze i starszego np: GF 3 Ti 550 albo cos takiego bo GF4 to ogolnie ■■■■ :confused: