Sterowniki do packard bell easy note mh45 pomocy

(Mariolaxxx18) #1

Witam!Kupilam laptopa packard bell easy note MH45 w holandii i orginalnie mial Viste. CHcialam zrobic dobrze i usunelam viste wgrywajac xp. Wszystko byłoby dobrze gdyby na sytronie producenta były sterowniki pod xp a tam tylko vista. Pościągałam stery ze stron producentow podzespołów z tym że jestem w tej sprawie nowicjuszką i w dizej mierze działałam na wyczucie. Powiedzmy że sterowniki sa zainstalowane porawnie tylko nie moge znależć stera pod urzadzenie sm bus controller a automatyczne wyszukiwanie niepowodzi się. nie wiem już co mam z tym robić a ostatnio pojawił się nowy problem kiedy wkładam pod wejście usb modem do internetu to wogóle go nie czyta. Raz było tak że komputer "widział" modem ale program po instalacji go nie widział więc nie mógł się z nim połączyć i odpalić neta. Mnożą mi sie problemy z tym lapkiem i naprawde nie wiem co robić. Bardzo prosze o pomoc.

(MaRa) #2

Chyba to laptop na chipach Intela.

Może brakować sterownika do chipsetu, prawdopodobnie tego (INF Update Utility) : http://downloadcenter.intel.com/Detail_ ... l〈=eng

Chyba że jeszcze coś nie działa poza USB, np. wbudowany modem. Wtedy się dalej poszuka.

Vista też nie jest taka najgorsza, chyba że fabryczna - wtedy ma tyle dodatków-ulepszaczy aż ciężko chodzi :wink:

(Technik Elektro) #3

zainstaluj program everest home i wklej loga z posiadanego sprzętu...

(Mariolaxxx18) #4

Tak dokładnie tak ten kompoter jest na chipsetach intela i takiego tez csiagnelam i zainstalowalam i juz wszystko chadzia. :smiley: dzieki A vista byla fabryczna i naprawde wolno chodzila az mnie w srodku skrecalo. Dzieki bardzo i temat do zamkniecia =D>