Sterowniki do płyty głównej FIC FA15T

Witam, zapodziała mi się gdzieś plytka ze sterownikami do płyty głównej FIC FA15T a w necie nie mogę znaleźć do niej sterowników… pomoże mi ktoś? a i czy wgranie sterowników do płyty głównej coś daje?

http://taiwan.fic.com.tw/support/motherboard/motherboard.aspx?model_id=60

coś chyba cienko szukasz.Trzeci wynik w google :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 23.08.2007 (Czw) 15:03

absolutnie nic. Oni tak dla jaj sobie stery robią :wink:

nie no to tez znalazłem, ale dalej nie wiem co wybrać ;p biore “Download Drivers for FA15T” i dalej to jest według procków?

serio siepytam, co daje wgranie tych sterów?! bez jaj prosze hehe

według chipsetów na płycie głównej. Wejdź w menadżera urządzeń i poprzeglądaj sobie wpisy jak znajdziesz coś z VIA np to zobacz jaki nr itd i spróbuj go znaleźć na tej liście z netu. A tak już serio to u mnie np: jak nie zainstaluję sterów to spada ogólna wydajność systemu + np dźwięku niema + występują konflikty sprzętowe.

ps. najlepiej to ściągnij sobie program typu Everest. Jest w tym serwisie w dziale Narzędzia - Identyfikacja sprzętu i oprogramowania

Oni czytasz opisy działów przed zamieszczeń tematu ?? Więc, proszę zacznij. Przenoszę.

“Dla poszukujących najlepszego oprogramowania dla swoich potrzeb.”

nie szukam? sterowniki to nie oprogramowanie?

Dobra doszedłem do tego ftp://ftp.fic.com.tw/motherboard/driver/1stUtilities_v1.27/ i co mam ściągnąć?

bierz wszystko :mrgreen: pewnie już to zrobiłeś.

i wszystko po kolei wgrywać? myślałem, że sterowniki do płyty głównej sa w jednym pliku instalacyjnym

Hmm gdyby to był mój komputer to bym wiedział pewnie co dokładnie ściągnąć ale skoro nie wiem więc polecam coś takiego.

  1. tak jak mówiłem zassaj to wszystko bo może się przyda

  2. Jak masz windows XP to start/ustawienia/panel sterowania/dodaj sprzęt. W otwartym oknie na "dalej/Tak urządzenie zostało już podłączone/dalej/ na samym dole listy wybierz "dodaj nowe urządzenie sprzętowe/ dalej/ Zaistaluj sprzęt który wybiorę ręcznie z listy/ dalej / wybierz z listy “urządzenia systemowe” / dalej / z dysku / przeglądaj / i przeszukaj ściągnięte foldery. Jak trafisz na jakiś w którym będzie plik z rozszerzeniem *.inf to go zaznacz i spróbuj zainstalować. Więcej nie mogę Ci pomóc pozdro

Wielkie dzięki :slight_smile:

a mógłby mi ktoś znaleźc sterowniki do VIA AC’97? mostek południowy: vt82c694t, bo ja nie mogę do tego mostku znaleźć.

Czyli dałeś radę ?

Jakoś mi się udało :slight_smile: tylko jak słucham muzyki to mam szumy… dlatego chce ściagnac sterowniki do VIA AC’97…

to szukaj według tego symbolu a nie jakieś “vt82c694t”. Ja też mam kartę dźwiękowa na tym chipsecie i wszystko śmiga. Zwyczajnie VIA AC’97… pod XP i tyle

http://www.softwarepatch.pl/plik/736/st … _550a.html

a to może być?