Sterowniki do płyty głównej GB GA-P31-DS3L

Witam, nie mam kupionej płyty w wersji BOC, przez co sterowniki ściagam ze strony producenta, gigabyte. Nie wiem co mogę robić źle, ale chcę np. zainstalować sterownik do chipsetu P31, ściągam…dalej nie wiem co robić bo podwójne klikania nic nie dają, podobnie z dźwiękiem, jak sie za to zabrać?

pozdrawiam

Akurat wszystkie te pliki, to w rzeczywistości są zwykłe archiwa. Wystarczy, że każde z nich wypakujesz np Winrarem. Kliknij na pierwszym prawym przyciskiem myszy i wybierz wypakuj do folderu. Potem wejdź do tego folderu i poszukaj pliku setup.exe. Jego uruchom.

Gigabyte udostępnia sterowniki w postaci samorozpakowującego się archiwum.Gdy klikniesz dwa razy na taki plik to on się tylko wypakuje.Musisz wejść do katalogu i ręcznie uruchomić instalację.

ok super, te sterowniki jakoś zainstalowałem, choć nie wiem do końca, komputer się włączył, miałem już powitalny dźwięk, wkładam oryginalna boxowa płytke z karty graficznej, instaluje directax 9c, wszystk ojest ok, aż tu nagle, chce zainstalować sterowniki, robię to a potem ekran zmienia rozdzielczność na 800x600, ilość kolorów rzędu 10…

o co chodzi :shock:

przypomne, że mam palita 9600GT 512mb

program, który jest instalowany równocześnie ze sterami to Vtune 6.4, po właczeniu kompa wysypuje mi się właśnie ten program, pisze że mam zmienić uaktualnić sterowniki…

Czyli złe sterowniki. Ściągnij najnowsze ze strony NVIDII.

tak właśnie teraz zrobiłem i dzieje się dokładnie tak samo po zainstalowaniu ich…jestem w kropce, ściągam teraz SP2, może w tym rzecz… :?

Boshe…to normalne-potem bierzesz we właściwości ekranu i zmieniasz rozdzielczość na odpowiednią i liczbę kolorów też-to normalne po instalacji sterów do grafiki że rozdzielczość po ich instalacji się zmienia na niską i liczba klolorów spada.musisz ręcznie w ustawieniach monitora w windowsie ustawić jak mówiłem po instaklacji grafy

oszczędź sobie to infantylne “Boshe”, gdyby było jak mówisz, nie prosiłbym o pomoc, wyglądało to tak w ustawieniach, że reso 800x600 była to jedyna z możliwych, nie było innej opcji…

Tak na przyszłość dla innych, problem leżał w SP2, a raczej jego braku, teraz po zainstalowaniu wszystko hula