Sterowniki do Radeona 9550 "Only Games"

(Denzi) #1

Witam!

Szukam dobrych sterowników dla karty Radeon 9550.

Ale tylko do gier żeby,gry chodziły płynnie nie ścinały poprostu żeby fps,się zwiekszał podobno są dobre Omegi więc prosze o jakąs podpowiedz jakie wybrać stery do Radeona 9550 tylko do gier

Dzięki... :twisted:

(aju) #2

http://omegadrivers.net/ati.php - śmiało instaluj omegi - moim zdaniem najlepsze do kart ATI.

(Danzelmario) #3

ty nie spodziewaj sie jakiegos przyrostu fps w grach na nowych sterach :? bo producenci dawno zapomnieli o takich kartach jak twoja i nie optymalizuja nic dla tych kart-jedynie dla najnowszych instalacja nowych sterowników moze sporo poprawic wydajność.

pamietam jak ja zaczynałem z kompem...szalałem zeby mieć najnowsze detonatory do mojego gf2 mx nie wiadomo po co :? jak i tak nic to nie dawalo przeciez ale nowe stery trzeba zawsze miec(chociazby dlatego ze nowe gry tego wyamgają ale nei ma to nic wspolnego z wyzsza wydajnoscia chyba ze posiada sie Quad SLI i co nowsze sterowniki poprawiaja wydajność w tym potworze)

(fiero) #4

danzelmario to co piszesz o sterownikach do gf2 to się zgadza. Na kartach Nvidi nienalerzy instalować jak najnowszych tylko odpowiednie dla danej karty, ale taka sytuacja niema miejsca na Radeonach, tu się poprostu instaluje jak najnowsze a najlepiej najnowsze zmodowane.

Osobiście polecam sterowniki NGO.

(Morgenowsky) #5

Mam tę samą kartę i przez długi okres posiadałem sterowniki OMEGI.

Tak jak Tobie, zależało mi na fpsach...

Zainstalowałem sterowniki ATI i zobaczyłem znaczną poprawę.

(Danzelmario) #6

moze w starych grach. w oBlivion czy Gothic 3 nie zobaczysz poprawy choc bys instalowal nie wiem co:P jak chcesz poprawy to idz do sklepu i kup 3 giga ram i grafike za 2 tys:P :lol: :lol: :lol:

(Morgenowsky) #7

Sprawdzałem to tylko na grze Counter-Strike 1.6.

O Gothicu 3 mogę sobie pomarzyć :wink: