Sterowniki do Radeona x300 (problem z instalacją)

Witam!

Wczoraj poszperałem i znalazłem stronkę z dobrymi sterownikami do Windows 7 dla karty graficznej ATI Radeon x300. Problem tkwi w tym ze nie mogę ich zainstalować (nie jest to instalka, tylko od razu sterowniki) bo Windows 7 aktualizuje cały czas sterownik, a jak chce wgrać swój to cały czas pisze że uważa ze ten jego jest najlepszy i taki zostaję. Kiedy odinstaluje sterownik i uruchomię ponownie kompa, jest brak sterowników do grafiki i zaczyna się aktualizacja sterowników przez Win7. A ja chce żeby moje się wgrały, CO poradzicie??

Pozdrawiam.

Próbowałeś ściągnąć i zainstalować sterowniki ze strony www.amd.com ?

Ludzie czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ja chce tylko odpowiedź jak temu zaradzić a nie czy ściągałem czy nie. Co do AMD to sciagałem lecz i tak wykrywało sterowniki te z aktualizacji. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź z tematu.

Jeżeli te sterowniki, które instaluje system pochodzą z witryny Windows Update, to proponuję zrobić tak. Wyłącz na pewien czas usługę Windows Update (Aktualizacje). Odinstaluj sterownik od karty graficznej, który zainstalował system. Nie wiem jak to robisz. Możesz przez Panel sterowania bądź Menedżera urządzeń. Możesz jeszcze dla pewności wyczyścić pozostałości po sterownikach programem Driver Cleaner Pro - najlepiej w Trybie Awaryjnym.

Po ponownym uruchomieniu, jeżeli usługę wyłączyłeś to system wykryje kartę jako Standardową Kartę Graficzną VGA i wykorzysta systemowe sterowniki do obsługi grafiki. Wtedy instalujesz nowe. Jeżeli masz w formie instalatora, to wiesz co robić. Jeśli masz od razu sterownik wchodzisz do Menedżera urządzeń (PPM na Komputer i wybierasz Zarządzaj, po lewej masz Menedżer urządzeń), następnie rozwijasz Karty graficzne i klikasz PPM na Standardowa karta graficzna VGA i wybierasz Aktualizuj oprogramowanie sterownika… Wybierasz tam opcję, Przeglądaj mój komputer… i wskazujesz ścieżkę do niego.

Po zainstalowaniu restart PC i możesz włączyć Windows Update. Jeśli coś nie jasne, pisz w tym temacie.

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_vista32.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.13〈=Polish

ściągnij te nie będziesz musiał się bawić