Sterowniki Do Routera Belkin

Witam. Posiadam Modem Belkin F5D7234-4 v3 lecz nie mam płyty instalacyjnej z oprogramowaniem. Szukam na internecie lecz bez skutku. Znalazłem pliki bin itp ale odtwarza je tylko system Linux. Prosił bym o download pełen instalacji tego modemu

Próbowałem otworzyć plik przez różne programy typu Demon, UltraISO itp Lecz po zamontowaniu w każdym z tych programów wyskakuję błąd że plik jest uszkodzony. A ściągam plik ze strony głównej producęta.

Belkin Model F5D7234-4 v3

G Wirless Router.

Kodi764 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poprawiłem. Prosił bym o pomoc.

Pierwszy raz słyszę żeby router wymagał sterowników (chyba że to jakiś wynalazek z możliwością podłączenia przez USB). Każdy router da radę skonfigurować przez przeglądarkę internetową, a to co ściągnąłeś, to prawdopodobnie frimware.

http://www.belkin.com/uk/support/articl … 386&scid=0 - tutaj masz instrukcję obsługi.

No ale jest taki problem że nie mam płyty instalacyjnej routera. W tej instrokcji przy “podłączANIe I KoNFIGUrAcjA roUtera” jest Setup którego nie posiadam. A na internecie nie mogę znaleźć

Po pierwsze "router a “modem” to nie to samo.

Po drugie, nie ma sterowników do tego routera (jest jedynie aktualizacja firmware) tylko ustawiasz go z poziomu przeglądarki internetowej.