Sterowniki do Samsunga X20

Witam, szukalem w internecie sterownikow do Samsunga X20 ale wszystkie linki wygasły, nawet te na oficjalnej stronie. Laptop chodzi dosc wolno, filmiki na yt nawet sie zacinaja i mysle ze moze sterowniki by to zalatwily.

Nie mam plytki ze sterownikami, laptopa dostalem tylko z ladowarką

To nie musi być od razu wina sterowników.

Najpierw sprawdź:

  1. Zainstaluj najnowszy Adobe Flash Player.

  2. Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

kliknij aby powiększyć :

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

  1. Kliknij prawym przyciskiem myszki na jakiś film z YT – Ustawienia – odznacz lub zaznacz opcję “Włącz przyśpieszanie sprzętowe”

lw267_Ustawienia.jpg

Sprawdzałeś czy nie masz wirusów oraz żółtych wykrzykników/znaków zapytania w Menedżerze urządzeń :?:

Flasha mam najnowsza wersje, przyspieszanie sprzetowe rowniez mam wlaczone a CCleaner cos tam znalazl ale to nie poprawilo nic. Komputer jest swiezo po formacie wiec raczej nie moglo sie cos skaszanic w windowsie, tak mi sie chociaz zdaje.

Dzięki XMan.

Nadal proszę o sterowniki do tego laptopa: )

Kedriik ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif

http://driverscollection.com/?H=NP-X20&By=Samsung