Sterowniki do sound blaster live 5.1 pod viste Home premium

witam szukam sterowników do visty do tej karty dżwiękowej.

Windows zainstalował jakieś sterowniki sbLive series ale głośniki “buczą” gdy odtwarzam wszystkie dżwięki oprócz systemowych.


Niedawno założyłem temat o stery do Longhorn serwer ale po instalacji przy każdym uruchomienu sstem wywalał informacje że instalacja nie została dokończona i zalecał przeinstalowanie sterów, przeinstalowałem ale nic to niedało. Te stery to Kx project…

Czy na viscie te stery instalują sie bez błędów?

czy są jakieś inne???

Q. Under which Operating Systems can I use the kX driver?

A. The kX driver conforms to the WDM (Windows Driver Model) specification and is therefore compatible with the following Microsoft Windows operating systems: Windows XP, Windows 2000, Windows 98 (Second Edition only), and Windows Me. Windows .NET Server 2003 may also be supported, however, this has not been tested. Windows 98 (First Edition) will not be supported since it has no built-in support for WDM drivers (v1.1 or later).

Ja nie widzę wzmianki o Viście. A najlepiej sam powinieneś spróbować.

A nie słyszałem o żadnych innych sterownikach. Creative niestety olało klientów.

jak już wspominałem w temacie o stery do Longhorna jakiś forumowicz /nie pamiętam który/ podał mi te stery i je wziąłem i zainstalowałem, dzwięk był jedynie ten komunikat mi przeszkadzał i niechce tego samego na viscie a te co Windows wgrał to powodują buczenie /nie wystepuje przy odtwarzaniu dzwieów systemowych/

a więc ponawiam

czy są jakieś inne?

Witam. Mam dokladnie ten sam problem co ty! Windows zessal online jakies stery do SB Live ale przy nich dzwiek trzeszczy, buczy itd… porazka. Na stronie creativa support konczy sie na xp :(.