Sterowniki do Toshiby

Witam! !!

Poszukuje sterowników do laptopa Toshiba A205-S5800 aby można było zainstalować Windows XP.Byłbym bardzo wdzieczny gdyby ktos był w stanie pomóc :smiley: .

Masz dwa wyjścia:

  1. Zintegrować stery SATA z płytką windowsa

  2. Pobrać zmodyfikowanego windowsa wraz z już zintegrowanymi sterami SATA

Ta 205 to “amerykaniec”?

No ale mniejsza z tym, tutaj masz stery http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/tais … 1073768663

http://ce.computers.toshiba-europe.com/ … jsp?LNG=20

Wielkie dzięki Gnom wlasnie czegos takiego szukalem jeszcze raz DZIEKI :smiley:

Dodane 05.04.2009 (N) 13:11

ale mam jeszcze taki problem ze jak chce zintegrowac te sterowniki to nlite potrzebuje sterownikow “.ini” a ja mam same “.exe” i co z tym zrobic??

Cóż ja mam Viste i nie zamierzam tego zmieniać, ale jak co polecam lekturę tego wątku http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=2925&hl=XP%20na, co prawda długi jak chol… ale przy użyciu szukajki, ew. cierpliwym przeszukiwaniu znajdziesz co co Cię interesuje, a i jeszcze coś http://www.nhl.pl/index.php?act=Search& … XP+toshiba.

tylko wlasnie na zadnym z tych linkow nie ma nic na temat bo mi chodzi o to ze jak chce zintergowac stery z instalko XP to nLite wola o stery .ini a ja mam same .exe i w tym problem jeszcze raz prosze o pomoc :frowning:

Dodane 07.04.2009 (Wt) 20:38

już się uporałem z tym problemem jeżeli ktoś będzie miał ten sam kłopot to prosze zajrzeć tutaj : http://forum.instalki.pl/viewtopic.php?f=43&t=14012 POLECAM jest wszystko opisane dokładnie :smiley: .