Sterowniki ekranu NV4,disp

Siema

Mój problem wyglada tak gdy jak gram w gry , to teksury sie krzaczą , np piłkareze w PES sa w kolorze trawy, albo cały zołty ekran itp. jak wcisne ctrl del alt wróce do windowsa i znowu do gry to sie wszzystko robi normalnie ale po chwili problem wraca, czasem tez włącza mi sie rozdzielczosc 640x480 minimlanych kolroach i komunikat ze sterowniki ekranu NV4.disp przestały normalne działac ,żebym zapiał co robiłem bo PC sie zersetuje.po restarcie jest komuniakt od windowsa ze system został przywrucony po powarznym błedzie.

mam karte Geforce 9800 GTX 512 ram.,2GB ram, procek to intel core 2, zasilacz 850W

usuwanie starych sterowników i instalacja nowych nierozwiązała problemu, tzn po instalacji nwoych niemogłem zmeinic rzodzielczosci z 640x48 i ilsoci kolorów z 4x i musiałem przywrucic stare sterowniki.

Hej. Miałem taki sam problem jak Ty męczyłem sie z tym strasznie bo chyba z 10 rożnych sterów próbowałem…

Dopiero znajomy zmienił mi bios’a na jakąś nowsza wersje i śmiga ze hej :stuck_out_tongue:

Msi Noe3-FR, Intel Core2duo 8400, evga 9800 GT,2x2GB Patrot, 550W Corsair, HDD 500 Segate