Sterowniki Ethern

Poszukuję sterowników Ethernet :slight_smile: windows xp ;p

Moja płyta główna : Asus M2000N Series Notebook

http://www.przeklej.pl/plik/v5-611-1231 … 0a5mb31bq4

Zainstalowałem to i nie mam nowego połączenia ;/ Czemu?

A w menadżerze urządzeń w ogóle wykrywa ci kartę sieciową (prawidłowo zainstalowana)? Podaj dokładny model laptopa.

Ale ja to chce na kompie stacjonarnym zainstalować… Przeczytaj mój topic :slight_smile: LINK:

modem-motorola-kabel-bez-przeplotu-t382810.html

No wiesz… ja przeczytałem tylko to

:wink:

Update: widzę, że jednak niewiele to zmienia, bo nadal szukasz driverów do płyty, której nazwę wymieniłeś?

Ale inny tamten temat jest :stuck_out_tongue_winking_eye:

Bo ja mam tamten modem (patrz post który ci podałem) podłączony do kompa stacjonarnego i mam w modemie wtyk Ethernet i mam kabel tamten (patrz tamten post) … I chce żeby na stacjonarnym kompie był net z tego modemu i na Laptopie…

baranek123, Ty mnie tu nie ściemniaj jeszcze bardziej :wink: Mów wprost o co ci chodzi tak naprawdę :lol:

No żeby podłączyć laptopa i kompa pod 1 modem … -.-

No tyle to już wiem, ale to chcesz w końcu te sterowniki czy nie? :smiley:

Wytłumaczę dokładnie :]

Mam komputer stacjonarny… Mam podpięty pod niego neta… Modem wygląda tak: motorola_sb5100.gif

I mam kabel/… Wygląda tak : x_2871.jpg

Chcę nim podłączyć Laptopa… Przez wejście Ethernet… Mam już na laptopie zainstalowane Ethernet ale na kompie nie mam… I nie mogę się połączyć dlatego…

Rozumiesz??

Znaczy się chcesz sterowniki do kontrolera Ethernet dla komputera stacjonarnego? To po co na początku wspominasz o płycie głównej notebooka…??

To nie jest płyta główna Lapka tylko kompa -,-

No i wracamy do punktu wyjścia :slight_smile: Podaj dokładny model mobo :slight_smile: I nie zmylaj mnie następnie jakimiś informacjami typu Serries Notebook, to szybciej dojdziemy do porozumienia :wink:

Ale ile ci można mowić że moja płyta główna to : Asus M2000N Series Notebook i chodzi mi o płytę kompa nie Lapka…

Chcesz mi powiedzieć, ze twoja płyta główna PCeta to model, który w nazwie ma “notebook” - bardzo ciekawe :slight_smile: Ale skoro tak, to szukaj driverów na stronie Asusa…