Sterowniki FX5500 windows7 32bit

(Marcinled) #1

Cześć.

Ma ktoś sterowniki do karty graficznej nVidia GeForce FX5500 dla windowsa 7 32bit. ?

Przeszukałem cały internet, forum i nie potrafię znaleźć, są dla podobnych kart ale nie dla tej. Ew jakie sterowniki by działały?

Bardzo proszę o pomoc, bardzo mi zależy.

Pozdrawiam,

Marcin

(bart86) #2

nie ma takich sterowników takim starym sprzętom dawno skończyło się wsparcie i już dawno nikt nie robi do nich sterowników pod nowe systemy

nie rozumiem czemu na muzealne sprzęty ludzie pakują nowe systemy

(Marcinled) #3

To nie mój komputer, jeśli byłby to mój to dla świętego spokoju kupiłbym nowszą kartę...

(bart86) #4

albo bym zainstalował starszy system jak xp odpowiedź jest jedna nie ma sterowników pod Win7

(ADR1991) #5

geforce-5500-windows-t327903.html

Szukałeś co ludzie piszą na internecie, forach?

(bison616) #6

zainstaluj te od visty 32bitowej ze strony nvidii http://www.nvidia.co.uk/object/winvista ... 85_uk.html

działają dobrze

(SilberPunkt) #7

Jeśli sprzęt spełnia minimalne wymagania to czemu nie? Może akurat ktoś przymierza się do zmiany sprzętu i chce się trochę pobawić Siódemką zanim przesiądzie się na stałe...

:roll:

(bart86) #8

ale jest coś takiego jak okres wsparcia sprzętu który się skończył dawno zanim powstały systemy typu vista a już nie przesadzajmy ze przesiadka z XP na 7 to jakiś wyczyn i trzeba nauki

na same wymagania to sobie możecie patrzeć w grach przy systemach liczy się sprzęt jego wsparcie, sterowniki i kompatybilność bo system zarządza sprzętem

(SilberPunkt) #9

Oczywiście, że trzeba poświęcić trochę czasu by przyzwyczaić się do nowego systemu. Nawet doświadczonym userom zmiana OS nie przychodzi łatwo (patrz Win 8 ) a co dopiero amatorom.

:roll:

(bart86) #10

banialuki większość rzeczy jest w tych samych miejscach a pozostałe są ułożone intuicyjnie i lepiej nieraz trzeba skoczyć na głęboką wodę

(Marcinled) #11

Dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile: działają :slight_smile: