Sterowniki FX5500 windows7 32bit

Cześć.

Ma ktoś sterowniki do karty graficznej nVidia GeForce FX5500 dla windowsa 7 32bit. ?

Przeszukałem cały internet, forum i nie potrafię znaleźć, są dla podobnych kart ale nie dla tej. Ew jakie sterowniki by działały?

Bardzo proszę o pomoc, bardzo mi zależy.

Pozdrawiam,

Marcin

nie ma takich sterowników takim starym sprzętom dawno skończyło się wsparcie i już dawno nikt nie robi do nich sterowników pod nowe systemy

nie rozumiem czemu na muzealne sprzęty ludzie pakują nowe systemy

To nie mój komputer, jeśli byłby to mój to dla świętego spokoju kupiłbym nowszą kartę…

albo bym zainstalował starszy system jak xp odpowiedź jest jedna nie ma sterowników pod Win7

geforce-5500-windows-t327903.html

Szukałeś co ludzie piszą na internecie, forach?

zainstaluj te od visty 32bitowej ze strony nvidii http://www.nvidia.co.uk/object/winvista … 85_uk.html

działają dobrze

Jeśli sprzęt spełnia minimalne wymagania to czemu nie? Może akurat ktoś przymierza się do zmiany sprzętu i chce się trochę pobawić Siódemką zanim przesiądzie się na stałe…

:roll:

ale jest coś takiego jak okres wsparcia sprzętu który się skończył dawno zanim powstały systemy typu vista a już nie przesadzajmy ze przesiadka z XP na 7 to jakiś wyczyn i trzeba nauki

na same wymagania to sobie możecie patrzeć w grach przy systemach liczy się sprzęt jego wsparcie, sterowniki i kompatybilność bo system zarządza sprzętem

Oczywiście, że trzeba poświęcić trochę czasu by przyzwyczaić się do nowego systemu. Nawet doświadczonym userom zmiana OS nie przychodzi łatwo (patrz Win 8 ) a co dopiero amatorom.

:roll:

banialuki większość rzeczy jest w tych samych miejscach a pozostałe są ułożone intuicyjnie i lepiej nieraz trzeba skoczyć na głęboką wodę

Dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile: działają :slight_smile: