Sterowniki grafiki do Asusa K50C

Witam. Właśnie stałem się posiadaczem notebooka Asus model K50C. Mój problem polega na tym iż w dołączonym zestawie płyt nie było sterowników do karty grafiki jaką jest Intel GMA X4500. Na stronie Intela pobrałem potrzebny sterownik, potem okazało się że trzeba pobrać najnowszą wersję NET. Framework i po tym wszystkim wyskakuje komunikat iż TEN KOMPUTER NIE SPEŁNIA MINIMALNYCH WYMAGAŃ TEGO OPROGRAMOWANIA ( chodzi o sterownik Intela ). Aktualnie notebook działa na zintegrowanej grafice SIS Mirage lecz właśnie przez SIS-a są same problemy nic nie można odpalić do tego ekran faluje i dzieją się z nim dziwne rzeczy. Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Z tego co udało mi się przeczytać, to ten notebook nie ma grafiki Intela tylko SIS:

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=cZMemShU7l0GWVVX

Chyba, że to nie jest seria K50C…

Hej,

Na dobrą sprawę karta Intel GMA X4500 to też karta zintegrowana - na jednej płycie nie ma więc większego sensu by umieszczać więcej niż jedną graficzną kartę zintegrowaną. A skoro płyta jest oparta o chipset SiS’a o obecności karty Intel’a w ogóle nie może być mowy.

Pozdrawiam,

Dimatheus