Sterowniki HDMI nie znajdują kontrolera

Posiadam płytę główną AbiT AN-M2HD które ma złącze HDMI, ale podczas instalacji sterowników ze strony nVidii wyskakuje mi komunikat że nie znaleziono takiego czegoś. Dodam że na tym samym systemie miałem wcześniej inna płytę główną, ale po zmianie odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem najnowsze. Tylko instalacja była strasznie dziwna bo miałem do wyboru tylko sterowniki dla zintegrowanej karty graficznej i jakieś “Away”… Nie wiem co to jest, ale co z resztą bo nie na tym się kończą sterowniki od płyt głównych… Mój sprzęt jest na liście obsługiwanych urządzeń.

obsługa hdmi często znajduje się w sterkach od dźwięku (sprawdź na płytce ze sterownikami gdzie znajduje się folder hdmi) jeśli mnie pamięć nie myli spróbuj przeinstalować je usuwając w menadżerze urządzeń te niedziałające przed rozpoczęciem procesu instalacji.

Instalowałeś sterowniki nVidia HDMI Driver ? .

http://www.abit.com.tw/page/en/motherbo … NFO=Driver

najwyraźniej napisał, że właśnie ten ze strony instaluje ^^, trza usunąć wszystkie i zainstalować jeszcze raz.

Dzięki wszystkim, ale już dałem sobie rady. Te ze strony nVidii nie odpalały, a te ze strony ABiT’a odpaliły :wink: