Sterowniki i problemy z częstotliwością wyświetlania

Witam.

Mam problem ze sterownikami.

Wszystko zaczęło się po instalacji Metro 2033, kiedy to steam zaczął dogrywać jakieś ścierwa do sterowników.

Problem polega na tym, że gdy po załadowaniu windowsa 7 (okno wpisywania hasła) zamiast tego oto okna monitor pokazuje, że jest za wysoka częstotliwość odświeżania ekranu.

Gdy uruchamiam komputer w trybie awaryjnym wszystko jest ok.

Moja karta graficzna to GTS450, a monitor dość stary LG Flatron L1918s (bez panoramy).

Męczę się z tym już kolejny dzień. Odinstalowywałem sterowniki w trybie awaryjnym, instalowałem od nowa, czyściłem rejestr ze wszelkich danych o nvdidia, odinstalowałem dosłownie wszystko co mogłoby wskazywać na to, że to sterownik graficzny. Instalowałem wszystko od nowa i problem znowu się pojawiał. Sprawdzałem czy directx jest aktualny, zreinstalowałem nawet physX, chociaż nie wiem co by to mogło dać.

Proszę o jakieś rady.

Pozdrawiam.

Dodam też że monitor nie jest wykrywany tak jak powinien. Wcześniej pokazywało model monitora, w oknie zmiany rozdzielczości (tym windowsowym), a teraz już nie.

Wydaje mi się, że zmieniło ci sterownik monitora. Spróbuj ręcznie przywrócić domyślny windowsowy “Monitor plug & play”.

Po kolei.

Start

Panel sterowania

Ekran

Dopasuj rozdzielczość (po lewej stronie, na marginesie)

Ustawienia zaawansowane (link)

Monitor (zakładka)

Właściwości (przycisk)

Sterownik (zakładka)

Aktualizuj sterownik

“Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika”

“Pozwól mi wybrać z listy sterowników na moim komputerze”

I tu weź plug and play lub jakiś inny domyślny sterownik microsoftu.

Odinstaluj PhysX

lub sprawdź starsze sterowniki.

Sterowniki

32 bit:

http://www.nvidia.pl/object/win8-win7-w … er-pl.html

64 bit:

http://www.nvidia.pl/object/win8-win7-w … er-pl.html

Historia kończy się na “Właściwości (przycisk)”, ponieważ jest na szaro i nie mogę w niego kliknąć.

po5h.jpg

Sprawdzałeś sterowniki które p/w podałem ?

Spróbuj wejść przez menedżer urządzeń do monitora, ewentualnie odinstalować coś co tam jest i zrestartować komputer.

Tak zainstalowałem sterowniki, które podałeś, ale niestety nadal to samo.