Sterowniki i program do obslugi czytnika linii papilarnych


(Mateusz12g) #1

Mam laptopa dell xps 1530. Niestety po części z mojej po części nie zainstalowałem na nowo viste w moim laptopie. Niestety nie mogę znaleźć sterowników do czytnika linii papilarnych i programu obsługującego go. Dysk recovery mam usunięty ponieważ używałem płyty mediadirect. Proszę o podanie mi linków do sterów do tego urządzenia. Dzięki.


(adpawl) #2

Drivery masz tu:

http://support.euro.dell.com/support/do ... id=&impid=

A do czytnika to chyba to: http://support.euro.dell.com/support/do ... hidlang=po


(Mateusz12g) #3

Ok prawie wszystko jest już w porządku. Stery i program zainstalowałem. Teraz mam bardzo głupi błąd. Nie mogę wprowadzić jako hasło do czytnika linii tych palców które wprowadziłem przed reinstalacją visty. Jest napisane ze te linie są już zapisane i nie można ich ponownie przypisać. Przypisałem sobie wiec linie z lewej reki i wylogowałem. Myślałem ze będzie odczytywać moje stare linie. Owszem miałem racje linie z mojego wskazującego palca z prawej reki są odczytywane pomyślnie przy logowaniu. Jest napisane successed. Niestety nie loguje mi na moje konto. Musze sie zalogować z linii z lewej reki i jest wtedy ok. Czy można skasować pamięć tego czytnika żebym mógł wprowadzić linie tych palców które chce?? Bardzo mi na tym zależy.

Edit: Ok problem rozwiązałem. Należało kliknąć na ikonkę Fingerprint Suite prawym przyciskiem i wejść do control center i tam pousuwać z pamięci wcześniejsze palce.

Edit: Polskie znaki poprawione.


(Kaka') #4

Kolnid ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif