Sterowniki i radeon 9600pro pomocy:(

witam mam problem ze sterownikami do radeona 9600pro poniewa sz zlozylem sobie calego kompa od nowa i tylko dysk mi zostal ze starego nie formatowalem go i postawilem system na party ci systemowej kt u r om tylko formatowalem potem zainstalowalem system xp profesional wszystko spox chodzi tylko jak za j nstalowalem sterowniki orginalne od radka to wtedy podczas logowania systemu sam sie automatycznie restartuje :frowning: a jak we i dzie do windowsa to popracuje ze 30 sekund i wy lon czy sie i tak w k u lko pom usz cie :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: zg ory wielkie dzieki pozdrawiam :smiley: :smiley: :smiley:

A wcześniej to jaki miałeś system - może WIN98/ME.

Sprawdź wszystko jeszcze raz.

Zdejmij obowiązkowo wszystkie partycje dysku,załóż i sformatuj i czytaj komunikaty.

Sprawdź sprzęt,pamięć,dysk,zresetuj bios na default.

Poczytaj i zrób jak pisze w linku.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

Lub odinstaluj ster karty i pobierz najnowszy i zobacz.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=43395

wczesnij mialem win xp profesional caly czas korzystam z nieg sprubuje caly dysk sformatowac i dopiero zajnstalowac a scinglem z neta nowe stery i tosamo sie robi do logowania docodzi a potem reset kompa i tak w kulko ale uratowalem system bo przywrucilem go do stanu wczesniejszego bez sterow do grafiki :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

A stery do płyty głównej wgrałeś.

Poczytaj podany link i zrób to dobrze, a powinno być dobrze.

wszystkie stery wgralem oprucz raid i do szeregowe usb prubowalem sformatowac caly dysk postawilem system odnowa i to samo sie dzieje ino zainstaluje stery do grafiki tak autonatycznie sie resetuje nawet czasem sie zamazuje obraz tak jakby snierzyl poprostu nic nie widac pomuszcie a jesli chodzi o instalacie systemu xp to zgodnie z instrukcia kturom mi podales :(:(:frowning:

konrad może zanieś ją do sprawdzenia w serwisie…

tylko lepiej weź ze sobą całego kompa, bo inaczej może być tak, że przetestują u nich kartę i ci powiedzą, że z nią wszystko w porządku i każą zapłacić za “przetestowanie sprawnego sprzętu” - ja tak miałem

pozdro

spox dzis zanosze kompa do serwisu zobacze co powiedza:D:D:D:D ale dzienki wszystkim za pomoc pozdro dla forumowiczow

Walczyłem niedawno z identyczym problemem u siebie. Przyczyną był uszkodzony kondensator na płycie głównej. Wylutowałem, wsadziłem nowy i śmiga. Popatrz u siebie, czy jakiś nie wygląda podejrzanie, czy nie jest rozdęty czy inaczej zdeformowany.

spox jusz naprawione mam przyczyna byla taka ze karta graficzna byla zepsuta oddalem na gwarancie i mam nowa i wszystko smiga dzieki za podpowiedzi pozdrawiam :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Następne posty napisane takim językiem zaliczą śmietnik bez ostrzeżenia :evil:

Bez przesady :!: :!: :!: