Sterowniki IrDa i wybór tel :)

(@LiTE) #1

Witam!

Poszukuję orginalnych sterowników do podczerwieni od FOREVER (SF -620 USB Infrared Adapter) oraz jaki polecacie mi tel.kom firmy Nokia (kolorowy wyświetlacz,polifonia,aparat,podczerwień,) jakiś mały do 550 zł? Najlepiej nowy (może być Allegro) w Orange (Idei).Z gór dziękuje za wszystkie odpowiedzi.Pozdrawiam! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(LiL Banana) #2

Nokia 6230. Bluetooth, IrDa, Aparat, Kamera, Kolorowy (65 tys.), Polifonia.

:google:

• Download

Wsio

(@LiTE) #3

A co sądzicie o Nokii 6020?

Co to ma być? Odnośnik do sterowników,który nie działa? Proszę o podanie poprawnego linku do podczerwieni od FOREVER (SF -620 USB Infrared Adapter). Z góry dzieki.Pozdrawiam!

(zciwo) #4

Kupiłeś najgorszą Irdę dostepną na rynku ! Takiego sprzętu to ja nie polecam. Sam miałem problemy ze znalezieniem sterów więc poznaj moja dobroć

http://s38.yousendit.com/d.aspx?id=1WGP … I79YI4LRLI

(@LiTE) #5

To nie ja kupowałem tylko mój brachol.Dzięki za dobre chęci,ale już znalazłem płytę.Pozdrawiam! :mrgreen:

p.s Prośba nadal aktualna,ale tym razem szukam sterowników podpisanych cyfrowo.Jeśli ktoś takowymi dysponuje albo wie skąd sciągnąć proszę o podanie linka.Z góry dzieki.Pozdrawiam

(Czaha2000) #6

Jeśli chodzi o irde to nie wiem czy jest najgorsza. Ważne że jest :smiley:

a jeśli o tel to polecam Nokie 7600. masz tu link o niej

:arrow LINK

ale masz jeszcze 1 możliwość - dopłacasz 100 zl i masz nowego k700i ale jednak lepsza nokia

(LiL Banana) #7

Sęk w tym że każdy sterownik do tego nie będzie podpisany cyfrowo.

(Dod) #8

LiL Banana : 6230i za 550 zł ? :shock:

@LiTE : 60 21

Co do IRDY, to zgadzam sie że to chyba najgorsze co mogłeś kupić. Mam to samo. Pod Win2000 chodziło mi idealnie (na przerobionych sterownikach), Nokia 6020 pięknie z PCSuite współpracowała, ale już pod WinXP (sprawdzałem na kilku kompach) niby telefon wykrywa, mogęgo używać jako modemu, ale za żadne skarby nie chce sieskomunikować z oprogramowaniem Nokii.