Sterowniki karty graficznej do DV7 1040ew

(Xcoref1) #1

Serwus :slight_smile: Mam mały problem, bowiem ostatnio podczas gry multiplayer, jak sobie jeździmy Astonami w kółko (tzn. tor, nie kółko) i ktoś zapali światła to jest hm... 75% szansy że mi się zawiesi gra, a jak trafię w te 25% to i tak po jakimś czasie się zawiesi. I winię tutaj sterowniki do mojego laptopa, bo nie mam czego innego :slight_smile: Sterowniki mam najnowsze. Mam kartę GeForce 9600M GT. I nie wiem, czy są tutaj też jakieś oznaczenia, że sterownik taki i taki jest najlepszy, a tamten troche do d**y. Nawet nie wiem gdzie znajdę starsze sterowniki. Więc jakby ktoś mógły mi pomóc... :slight_smile:

(Robert Zgrzebnicki) #2

Gdyby Twoje podejrzenie okazało się prawdziwe już dawno rozwiązałbyś problem, nieprawdaż? Moim zdaniem winowajcą jest sama gra (bug), a nie sterowniki. Ale nasz klient, nasz pan:

Najnowsze sterowniki (Typ produktu: GeForce, Seria produktu: GeForce 9M Series (Notebooks), System operacyjny: ?, Język: Polski)

Starsze sterowniki

(Xcoref1) #3

Najnowsze sterowniki kilka razy instalowałem ze strony HP (efektu żadnego). Znalazłem jakieś starsze, 179.48 bodaj. Jutro zobaczę jak działa. A to nie jest wina gry, bo już kilkanaście (kilkadziesiąt? jak nie więcej) osób ma z tym problem.

Niestety, dalej efektu żadnego. Ale takie pytanko mam. Jeżeli mam Vistę, i chcę zainstalować XP, to jak tam instalator z płytki się uruchomi, i potem będę musiał walnąć reseta to z doświadczenia już wiem że żaden system mi nie wstanie :slight_smile: Wiem, że potem trzeba wpisać w konsoli odzyskiwania FIXMBR i FIXBOOT, ale w konsoli z XP czy z Visty? Wolałbym z XPeka, bo Vistę mam OEM.

I drugie pytanie jeszcze, chciałem się zalogować do konsoli z XP, lecz mnie prosi o hasło. Nie wiedziałem jakie mam, więc w viście w uruchom wpisałem cmd, i wstukałem jakoś /netuser Administrator coś tam coś tam do zmieniania hasła. Zmieniłem, ale konsola dalej wie lepiej... :confused: