Sterowniki karty graficznej GeForce 980GTX

Witam.

Zobacz w komentarzach:

http://www.geeks3d.com/20140919/nvidia-r344-11-whql-windows-and-r343-22-linux-with-geforce-gtx-980-and-gtx-970-support/

Niestety żadne sterowniki z tamtej strony nie zadziałały.

Rozumiem, że przynajmniej  zainstalowany system, to XP z SP3?

 

Najpierw dokonaj pełnej aktualizacji systemu, a dopiero wgrywaj ster do karty,

Tak to jest SP3.

 

Poprawki systemowe z Windows Update.

w Windows Update nie mam nic nowego do zaktualizowania. Dodam, że nie pierwszy raz instaluje system od nowa i za każdym razem robiłem wszystko tak samo i za każdym razem wchodziłem na stronę producenta mojej karty graficznej wybierałem wszystko i stery się znajdywały same, pobierałem je instalowałem i wszystko było OK. Ale jakoś dziwnym trafem teraz jak chcę je chociaż pobrać to nie mogę ich znaleźć. Gdy pobrałem kilka sterowników z linku który pobrał kolega wyżej, albo jedne nie wykrywały mi sprzętu, albo drugie mówiły, ze nie ten system operacyjny

 

Bo szukaj takiej wersji steru, która obsługuje system XP.

 

 

 

Kolega wyżej napisał Ci co i jak - masz tam napisane wersje sterów które może współpracują z tą kartą?

 

 

I naprawdę jest  bardzo dużo poprawek…

 

I podstawa przy nowych sterach do kart niezależnie od systemu to: świeży system + stery do płyty głównej + inne + aktualizacje systemu z Windows Update + najnowszy Netframework  i dopiero ster do karty.

Nie ma takiej karty. Masz GTX 980 czy 9800 GTX? Jeśli tę pierwszą, Nvidia nigdy nie wypuściła sterowników do serii 900 na XP, więc nie byłoby to dziwne, że nie możesz znaleźć sterowników. Może najwyższa pora rozważyć zmianę systemu na nowszy? Jeśli znalazłeś ponad 2 tysiące na nową kartę, to wysupłanie 300 na nowy system nie powinno być problemem.