Sterowniki karty graficznej.. nic nie pomaga

Witam.Mam problem z moja karta graficzna,a więc gdy instaluje sterowniki do karty graficznej po prostu piszę"Ten sterownik graficzny nie mógł odnaleźć zgodnego sprzętu graficznego",w menedzerze urządzeń pisało że jest tylko sterownik standardowy do pci-e(nie pamiętam pełnej nazwy)odinstalowałem go bo myślałem ze to on jakoś blokuje ten sterownik który ja chce zainstalować ale nie pomogło.Moja karta to Nvidia Geforce gtx650.Czytałem po innych forach ludzie mieli ten sam problem tylko mi żaden z tych rozwiązań nie pomógł.Wymieniłem dysk na 2 dni w celu sprawdzenia go i potem włożyłem stary i już tak było w tym czasie jeszcze wyciągnąłem jeden ram i skończyła mi się licencja win7,pisze wszystko bo nie mam pojęcia co to może być.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Może masz też zintegrowaną kartę graficzną, wtedy można by sprawdzić czy zwykła na pewno jest dokładnie włożona.

Gdy wszystko jest ok, to GeForce powinno być widoczne na liście urządzeń.

Inną rzeczą może być uszkodzenie karty, wtedy podczas instalacji sterownika też wyświetla się taki komunikat.

Ale skoro niedawno działało, to może wystarczy dobre włożenie, odinstalowanie / zainstalowanie.

Jeszcze można zobaczyć listę odłączonych urządzeń devmgr_show_nonpresent_devices.

Czasami niektóre sprzęty dawały się poprawnie zainstalować dopiero po usunięciu starych wpisów.

Kartę mam mam nowa od hmm tygodnia i jest na pewno dobra bo był komputer w sklepie.Gdyby była nie włożona dobrze to by mi się komputer nie włączył tylko by pikał.Nic się z nim nie dzieje oprócz sterowników do grafy do płyty też instalowałem i nic się nie działo.

ps. Zrobiłem tak jak w tym poradniku i dalej nie ma ;/

-…instalowć stery w trybie awaryjnym ,-próbowałeś…

tak próbowałem i dalej to samo pisze że nie wykrywa karty…

  1. Odinstaluj obecny sterownik od grafiki, ten od MS zapewne

  2. Restart kompa

  3. Po restarcie system automatycznie będzie instalował stery od MS pozwól mu to zrobić

  4. Gdy stery się zainstalują, wtedy instalujesz najnowsze ze strony NVIDII

To też zrobiłem jakby o to chodziło to bym tutaj nie pisał,nie wiem w czym jest problem.Zrobię jeszcze jednego formata z innej płyty chociaż ten co mam jest w 100% dobry i zobaczę jak będzie to samo to będzie trzeba go do jakiegoś sklepu znowu dać…