Sterowniki karty graficznej nie instaluja sie

Witam!

Mam problem z laptopem. Jest to model HP Pavilion dv4000. Wlozona ma karte graficzna Radeon x200. Probuje instalowac ale zadne nie chce bo albo nie konczy sie instalacja, albo wyskakuje “Warning” -

"Setup was unadle to find components that can be installed on your current hardware or software configuration. Please make sure you have the required hardware or software."

Dziekuje za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam

Próbowałeś zainstalować w trybie awaryjnym ?

Nie bo nawet nie umiem?

,Restart" czyli ,Uruch ponownie" lub zaraz po uruchomieniu wciskaj F8.

Pokaże się w jakim trybie chcesz uruchomić - ustaw w awaryjnym i Enter.

Po instalacji uruchom normalnie.

Może instalujesz nieodpowiednie sterowniki ?

Nie no stery mam dobre, bo juz keidys je isntalwoalem ale od jakeigos czasu nawet po formacie nie moge nic zrobic, a watpie ze zadziala w tym trybie awaryjnym.

M4nieK , przed instalacją sterowników do karty graficznej zainstaluj najpierw sterowniki do chipsetu płyty głównej.

Jaki posiadasz system operacyjny ?

Windows XP Professional z SP2, myslisz ze to zadziala?

Nie wiem, czy to zdziała, ale instalacja sterowników do chipsetu płyty głównej powinna być wykonana zaraz po zainstalowaniu systemu operacyjnego. To podstawa poprawnie i stabilnie działającego systemu i sprzętu.

Bez tych sterowników nie zostają poprawnie rozpoznane podzespoły podłączone do płyty głównej oraz zintegrowane z płytą główną (np. karta dźwiękowa, karta graficzna).

Podzespoły te mogą nawet zostać w ogóle nie wykryte, gdy brak jest zainstalowanych sterowników do chipsetu płyty głównej, a co za tym idzie, nie da się zainstalować poprawnie sterowników do tychże podzespołów.