Sterowniki myszy Logitech SetPoint a HIDUSBF

Witam.

Problem dotyczy poprawnej instalacji sterowników SetPoint od Logitecha.

Format komputera, wgrywanie wszystkiego na nowo. Zamiast najpierw zainstalować sterowniki podkręciłem traktowanie USB do wartości 500 j. programem HIDUSBF. Następnie próbowałem zainstalować sterowniki myszy. Wyskakiwały błędy, stwierdziłem , że to zapewne wina podkręcenia portu USB i próbowałem to odkręcić. Nie wiem czy zrobiłem to poprawnie ale na chwilę obecną traktowanie wynosi standardowe 125. Sterowniki nadal nie chcą ruszyć - “Nie można uruchomić aplikacji , ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa.” Zalecają reinstalację sterowników…

Co prawda wraz z systemem niby ładuje się SetPoint.exe ( choć w procesach go nie widać a być powinien ), działa zmiana rozdzielczości w locie oraz przyciski programowalne z domyślnymi ustawieniami ale nie sposób wejść do konfiguracji ( wyskakuje powyższy błąd ). Ponadto o ile mnie pamięć nie myli sterowniki ładowały też kolejny proces Khalmyr~~ ( coś w podobie w każdym razie … ) który teraz nie pojawia się nawet w autostarcie. Nie bardzo mam pojęcie jak w tej chwili odkręcić błędy i przeprowadzić poprawną instalację tychże sterowników.

Prosiłbym o jakiekolwiek informacje na ten temat, z góry dziękuję.

Pozdrawiam