Sterowniki nie działają

tak

A kabel do monitora, masz w komputerze podłączony do wyjścia w karcie graficznej, a nie w płycie głównej?

Mam podłączony w karcie graficznej :wink:

Skoro wg Ciebie wszystko jest dobrze podłączone, masz odpowiednią wersje sterowników itp., to pozostaje jedną opcja- masz uszkodzoną kartę graficzną.

Edytowałem - (nie na temat, sorry)

Nie mam żadnych sterowników bo sie nie chcą zainstalowac

Dobra a opisz problem szerzej, tzn. czy wcześniej działało dobrze, w jakiej konfiguracji, czy komputer jest nowy, ew. nowa jest karta graficzna, przeinstalowałeś system, po prostu w związku z czym masz ten problem.

robiłem format kompa
wcześniej wszystko działało
karta graficzna ta sama

To wychodzi że te sterowniki powinieneś zainstalować https://www.geforce.com/drivers/results/139659

Jeśli wszystko działało przed formatem to nie winiłbym sprzętu.
Ew. masz zainstalowane wszystkie pozostałe sterowniki np. od chipsetu?

Robiłeś wcześniej format systemu kiedykolwiek, bo jeśli zapomniałeś o sterownikach od grafiki, to wychodzi na to że zbyt biegły w tej czynności nie jesteś.

robiłem kiedys format a sterowników od chipsetu nie mam

W 10 powinny zainstalować się same, a jeżeli nie, to może ma je producent płyty głównej na swojej stronie.

1 polubienie

To może jeszcze inaczej pokaż screena z menadżera urządzeń. Włącz ekplorator-> prawym na Ten komputer-> właściwości->z lewej strony menadżer urządzeń. Podeślij screena

Tak, po takiej lichej ilości danych.

Masz starą wersję Windowsa 10. Najnowsze stery NVIDIA działają tylko od 1709 w górę. Wgraj 1803, a sterowniki zaczną działać.

1 polubienie

A jak masz 1809, to wróć do 1803, może pod nieudane wydanie Windows Nvidia nie wydaje sterowników (np. wolą zacząć łatać błędy w grudniu).

Ma starszą od 1703, bo ma starą ikonkę karty graficznej w Menedżerze urządzeń. Od 1703 jest inna.

1 polubienie

czyli pobrać aktualizacje 1803?

Tak pobierz:

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

Chyba, że wyszukasz sterowniki wydane w marcu 2017 i o ile już wtedy nie obcięto wsparcia.

już mi sie to instaluje
a co to pomoże?

Tak, wtedy sterownik będzie kompatybilny i nie będzie trzeba szukać takiego z 2016-2017.

Chyba, że boisz się bugów nowszej wersji Windows 10, ale to już na nowy temat by było.