Sterowniki Nvidia GeFOrce 8400 GS

porażka

A zasilacz jaki? Ram jakiej firmy?

Te zupełnie niepotrzebne stwierdzenia raczej pomogą w zwiększeniu Waszego wątpliwego ego, a nie w rozwiązaniu problemu siampy.

everestem sprawdzalem - nie ma nic na ten temat a obudowy nie otworze bo sa plomby

Deepthroat

dzieki wielkie za “obrone” :stuck_out_tongue:

zrobione i dalej to samo :confused:

Siedź i płacz że nie możesz zaglądnąć do wnętrza i sprawdzić co za cudeńka tam siedzą.

nie chodzi o ego czy o samopoczucie czy o cokolwiek innego tylko o to, że kolega siampa zapewne zapłacił za ten komputer z 1000zł…

a za 1000zł mógł złożyć znacznie wydajniejszą platformę pod amd… z normalną grafiką

3000zl bo monitor tez

http://sklep.vobis.pl/oferta/komputery/ … f2180.aspx

Powinno tak być że na wstępie do tego działu powinna być informacja że gotowych zestawów się nie kupuje bo to szmelce etc … i tak jak na pclabie(chyba) że jak się ma codegena, fella etc. to żeby nie zakładać nowych wątków bo zasilacz do wymiany :slight_smile:

siampa przepłaciłeś za komputer ostro, wyrzuciłeś pieniądze w błoto :slight_smile: Teraz vobis sie z ciebie śmieje, że ktoś kupuje takie szmelece.

a moze macie jakas rade co do XP-ka…

jak zainstalowalem i chcialem odpalic kompa (bios poszedl ladnie) to sie pokazal niebieski ekran z bledem i zeby odpalic chkdsk…

odpalilem chkdsk i mi pokazalo ze jest 1 blad ale nie moglo go naprawic…

Złączono Posta : 08.09.2007 (Sob) 13:27

codegena mialem kiedys to mi sie caly komp popalil…

Dysk ma bad sektor - ładnie na sam początek. :smiley: Zanieś to na gwarancje tego szmelca.

Złączono Posta : 08.09.2007 (Sob) 13:27

Teraz też ci się pewnie spali, nie bój się.

a mozna sie jakos upewnic ??

jest jakis program do tego ?

Złączono Posta : 08.09.2007 (Sob) 13:28

mam gwarancje :stuck_out_tongue:

HD Tune zakładka ‘Error Scan’

nic nie wykrylo…

To dobrze.

no to co mam dalej zrobic ??

ja juz nie mam sily do tego kompa…

oplaca mi sie oddac do serwisu zeby mi zrobili go ?

Jeśli stwierdzą przypalenie na wtyczkach które zasilają płytę główną to zapomnij o gwarancji.

Ja bym go sprzedał póki się da. I za pieniądze ze sprzedaży złożył coś lepszego.