Sterowniki Nvidia GeForce- problemy z ich prawidłowym działaniem

Witam !

 

Od dłuższego czasu mam problem ze sterownikami Nvidia GeFroce. Po 10 minutach grania np. BF4, War thunder ekran robi sie czarny lub na dole wyskakuje mi okno z napisam , Sterowniki urządzenia Nvidia Geforce przestały działać ale odzyskały sprawność. Wgrywałem kilkakrotnie nowe sterowniki, oraz posiadam najnowsze ,ale problem cały czas sie pojawia. Karta graficzna to Nvidia GeForce 550 ti. Co mogę zrobić aby wyeleminować ten problem ? 

 

Z góry dzięki :wink:

Czy karta była kiedykolwiek czyszczona z kurzu?

 

Sprawdź temperaturę karty (najlepiej pod obciążeniem), np. za pomocą HWMonitor lub GPU-Z

Staram się utrzymywać czystość ale być przez miesiąc urosła warstwa kurzu . Ok dzięki napisze ponownie bo sprawdzeniu wszystkiego :wink:

Temperaturę sprawdź w zakładce Sensors (GPU-Z).

 

mateusz.J123, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Dobrze, przepraszam, ale że jestem tu nowy, to nie wiem gdzie się niektóre rzeczy robie np. edycja tematu. Wiem jak robić to samo z postami ale nie wiem jak edytować temat. Jeśli mam cos zmienić to proszę o pomoc :wink:

Przeczytaj jeszcze raz mojego posta wyżyj. Tym razem ze zrozumieniem. Tam masz wszystko krok po kroku wytłumaczone. Prościej się nie da.

GPU temperature 31.0°C (Bez włączonej gry )

 

GPU temperature 71.0°C ( Z GRĄ War Thunder )