Sterowniki NVIDIA geForce6200 nie chcą się zainstalować

zainstaluj sterowniki grafiki - w trybie awaryjnym - jaki masz servis pack na komputerze ?

Mam dwójkę. Już problem zniknął chociaż dalej się instalują stery. Naprawdę wielkie dzięki! !!

Dodane 16.01.2011 (N) 21:28

Mam jeszcze jedno pytanko. Jak dopasować obraz do pulpitu? Żeby nie było tego pasku czarnego po bokach.

doinstaluj z tej strony co Ci podałem sterowniki dźwięku C-Media audio driver ver:UDA046_build02 , jakbyś miał problemy ze zintegrowana kartą sieciową to zainstaluj Lan driver ver:3.5

Jutro doinstaluję bo już idę spać :D:D I jeszcze raz dziękuję za pomoc. I napisz mi jak dostosować ten pulpit bo mam czarny pasek po prawej stronie ekranu.

Dodane 17.01.2011 (Pn) 7:15

Nie wiem czemu nie mogę aktywować systemu. Pisze, że nie może się połączyć z internetem.

Przeczytaj uważnie to co napisałem wyżej wyżej.

No już zainstalowałem. Teraz ostatnie pytanie. Dlaczego podczas gry choćby w tibię użycie procesora skacze tak 50% przez 1minutę, a później jest już 100% ? Ten problem mam już od dawna;/

  1. Tak, musisz zainstalować przed sterami do karty

Sądzę, że jesteś nie na temat. Twoja odpowiedź w tym momencie jest bez znaczenia.

Hasbeenbanned , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Temat już dawno do zamknięcia.

Zmieniłem nazwę.