Sterowniki Nvidia nie działają poprawnie-(posypały się)

Witam, (Notebook Samsung R560) -> Windows 7 Ultimate 64bit

Karta Graficzna: Nvidia 9600M GT

Nie wiem czemu ale podczas grania w grę i nacisnąwszy kombinację alt+ctrl+delete grafika się posypała:

wygląda teraz tak…

przechwytywaniegu.jpg

Po wyłączeniu w Menadżera urządzeń sterowników system wraca do podstawowej kompozycji Windows7,

Postanowiłem odinstalować stare sterowniki i zainstalować nowe (ściągnięte ze strony producenta z oznaczenie whql) ale nic nie dało…

Przywracanie systemu odpada, miałem wyłączone (w celu przyśpieszenia… teraz mam za swoje)

Próbowałem w nawet przywrócić do “ostatnie dobra konfiguracja” nic…

A jeśli się wejdzie w personalizacja- Rozwiązywanie problemów z przezroczystości i innymi efektami Aero wyskakuje.

(wnioskuje że sterowniki są złe, ale ale przecież nowe ściągnąłem, i na pewno pod W7 64bit…)

26055264.jpg

Nawet przeinstalowałem sterowniki chipsetu na te starsze które proponuje producent… (miałem nowsze)

I nic… :expressionless:

Nie mam pojęcia o co chodzi… #-o

Ze screena widać, że włączył się tryb 256 kolorów. Być może wystarczy przestawić na True Color (32 bity)?

Na moim blogu opisane jak to u mnie wyglądało gdy były problemy z uruchomieniem Kozaków (Windows 7 w 256 kolorach).

Wystarczy: prawym klawiszem na pulpit -> Rozdzielczość ekranu -> Ustawienia zaawansowane -> zakładka Monitor -> wybieramy z listy True Color (32 bity).

mk321 , jesteś wielki =D>

dzięki wielkie! !!

Dziękuję, dziękuję !!