Sterowniki OMEGA

Witam

Mam pytanie odnosnie sterowników omega do kart seri 7600gt, a mianowice czy takie istnieja. A jesli nie to jakie strowniki nvidi oferuja mozliwosc zmiany czestotliwosci taktowania karty.

pozdrawiam

Do kart nividia najlepsze są sterowniki forceware a dla ATi Omegi.

Ja jak kiedys mialem geforce 4200Ti to mialem omegi i bylem zadowolony i wiem ze mialy w opcjach zmine taktowania. A jak ostanio zaistalowalem oficjalne to nie mialem takiej mozliwosci.

Nie zgadzam się osobiście testowałem wszystkie modyfikowane sterowniki do Radeona i niestety ale NGO driver miały u mnie w grach średnio od 5 do 15fps więcej niż Omegi a posiadam karte radeon 9550.

Ja posiadam radeona 9600 pro i najlepiej mi działa na sterownikach Omega.

Moze ktos podalby linka do sterownikow nvidi z wbudowana opcja taktowania rdzenia i pamieci bo nie chce mi sie instalowac wszystkich i sprawdzac :stuck_out_tongue:

W zakladce sterownikow jest opcja kontroli temperatury rdzania. U mnie dziwne jest to ze nawet jak podkrece rdzen to i tak temperatura wacha sie w granicach 43-44 po graniu czy 3dmarku.

Do zmiany taktowania rdzenia i pamięci polecam programy RivaTuner 2.0 Final można go ściągnąć z http://downloads.guru3d.com/download.php?det=163

Wiem dzieki uzywam go teraz ale widzialem tez screeny z nvidi ze niekotore wersje sterownikow oferuja zakladke zmiany taktowania i takich szukam. Jak ktos takie posiada to bylbym wdzieczny:))

stery od 77.77 i łatka do rejestru coolbit, dodatek można pobrać z tej strony

http://forum.hard-pc.pl/index.php?showtopic=157

Włąsnie o to mi chodzilo :lol: Dzięki Tobi