Sterowniki P5k Pro

Witam, potrzebuję wszystkich sterowników do P5K-pro ponieważ wiem że są na stronie ASUSa ale jest ich tam 7 czy 8 do wyboru, potrzebuje ich, ponieważ Internet mi nie działa, a mianowicie mam podłączony kabel do routera który idzie do Zintegrowanej karty graficznej, lecz internet nie działa świeci pomarańczowa lampka, mam nadzieję że to wina sterowników, a i w Everescie pisze “Karta internetowa 1394”. Dziękuje z Góry i pozdrawiam.

No - podłączenie routera do karty GRAFICZNEJ nie dość że jest ciężkie do wykonania, to może powodować brak połączenia z SIECIĄ.

Przede wszystkim, musisz wiedzieć jakiego systemu operacyjnego używasz. Potem musisz pobrać sterownik LAN dla tego systemu i go zainstalować. Oczywiście kabel od routera musi być podpięty do KARTY SIECIOWEJ.

Na koniec musisz znać jaką masz konfigurację sieci (router, adresacja IP) by mieć pewność że komputer łączy się poprawnie z siecią.

Na początek zmień kabel LAN - bo może po prostu ten który masz jest uszkodzony. Jak dalej będzie się świeciła tylko jedna lampka, trzeba będzie wykonać diagnostykę sieci.

wybacz, to zintegrowana karta sieciowa, która idzie obok portów USB. Wiem że na 98 % to wina sterowników, więc proszę o sterowniki, a nie rady dotyczące internetu, ale dziękuje za chęci. Mój system to Windows XP 32-bitowy.

Do Windows XP jest tylko jeden sterownik LAN, więc go pobierz i zainstaluj.

Ale ja potrzebuje wszystkie sterowniki…

Wszystkie sterowniki żeby zadziałał kontroler LAN - no dziwne ale skoro potrzebujesz :

http://www.asus.com/Motherboards/P5K_PRO/HelpDesk_Download/

Wybierasz Win XP i ściągasz.

(BIOS, manual, i Utilities możesz sobie darować, a jeśli dany sterownik występuje w większej ilości jak np. Chipset - patrzysz na datę i ściągasz najnowszy).