Sterowniki P8ex a wersja 64 bitowa

Witam serdecznie.

Zgłaszam się na forum z następującym problemem.

Mam laserową drukarkę XEROX Docuprint P8ex, która najmłodszą nie jest a drukuje elegancko. Mam również zainstalowany windows 7 64 bit.

Problem z pogodzeniem tych dwóch rzeczy bo na stronie xerox nie ma sterowników pod taki system. (wyskakuje komunikat, że wersja sterowników nie zgodna z systemem 64 bitowym)

Czy znacie może jakiś sposób na zainstalowanie tego sprzętu na tej wersji systemu??

pozdrawiam Adampuchal

Na stronie pisze jak byk:

Windows Vista Note: Xerox discontinued support services of the Small Office/Home Office product line as of December 29, 2006. There are no plans to develop Vista drivers for these products. Please check with a Xerox Sales Representative for Vista-supported products.

Wsparcia nie ma, nawet nie ma sterów dla wersji 64bit. Spróbuj te co tam są do Win2000 odpalić w trybie zgodności z Win2000 oraz z prawami administratora, to chyba ostatnie wyjście.

Witam,

Dostałem ostatnio taką drukarkę. Pod Vistą mi o dziwo działa ale na drugim kompie mam Win 7 32-bit i tam nie ma sterownika. Znaleźliście może jakiś zastępczy sterownik?