Sterowniki pod win 7

Witam. Przymierzam się do zakupu win 7, jutro wychodzi wersja rc, którą zamierzam przetestować. I tu mam problem. Jakie są najlepsze sterowniki pod win 7 dla mojego sprzętu. Czytałem już różne opinie na temat wydajności tych sterowników pod win 7. I jeszcze jedno. Czytałem gdzieś ze sterowniki np do kart graficznych działają na win 7 na sterownikach od visty. Fakt czy mit?

INTEL Core2 Duo E7200 2,53 GHz

DDR-II 2GB/800MHz

GIGABYTE GA-G31M-S2L

GeForce 9600GT 512MB

Czy ktoś mógłby mi poradzić które sterowniki do tego sprzętu będą najlepsze?

Hej!

Najnowsze sterowniki nVidii wspierają także Windows 7 - więc najlepsze powinny być najnowsze stery (beta).

Resztę sprzętu poprawnie rozpozna sam Win7, więc nie masz sie o co martwić. Jak masz zintegrowana karte dźwiękową to też nie będzie z nia problemu.

Więc nie muszę instalować sterowników do płyty głównej i procesora ? Co myślicie o tych sterownikach ? http://www.nvidia.pl/object/win7_x64_18 … ta_pl.html

Prawdopodobnie powinny być użyteczne sterowniki spod visty. Ale ogólnie wszystko powinno Ci wykryć. Mam podobny sprzęt i 7068 wszystko ładnie wykrywał.

Mam taki sam sprzęt jak Ty poza prockiem, nie instalowałem żadnych sterowników a system hula :slight_smile:

Myślę, że z twojego sprzętu Seven powinien wykryć wszystkie i sam zainstalować, ew. pobierze nową wersje sterów do Nvidi.