Sterowniki pod wndows 7

Cześć ;]

Mam problem ;/

Gdyż ma windows 7 i postanowiłem go zainstalować na laptopie acer aspire 5020 zainstalowałem i wszystko hula ;]

Tylko jest 1 ale zapomniałem że nie mam sterowników do acera pod windows 7 ?

I tu moje pytanie, gdzie owe sterowniki znaleźć ??

PS. Znalazłem na tej stronie http://www.searbe.co.uk/acer-3000-3020- … ta-drivers

ale nie wiem jak to zainstalować ?? ręcznie, każdy osobno ?? już to próbowałem ale większość nie chce się zainstalować !!

POMOCY

z góry dziękuje ;]

Faktycznie na stronie producenta Acer dla Twojego modelu nie ma sterowników pod Win 7. Nie idzie zainstalować, bo masz Win 7 a sterowniki do Visty. To może zainstaluj sobie Vistę?

Jak się domyślam to pobierałeś z tej strony: ftp://ftp.support.acer-euro.com/noteboo … a/Drivers/ ? To są sterowniki dla Visty ale jest duża szansa, że z Win 7 będą działały prawidłowo.

Jeśli tak, to po pobraniu musisz daną paczkę rozpakować np. na pulpit i dopiero odszukać w rozpakowanym folderze plik instalatora (najcześciej setup.exe), który uruchamiasz.

Jednak jeśli wszystkie podzespoły komputera działają prawidłowo to w czym problem? Windows 7 zawiera w sobie dużą bazę sterowników. Zaktualizuj tylko sterowniki od grafiki (ze strony producenta Twojej grafiki) i resztę sobie odpuść.

Dla swojego spokoju - uruchom menadżer urządzeń i sprawdź czy są w nim widoczne jakieś “kolorowe znaczki”

Faktycznie Windows 7 sam wszystko zainstaluje a resztę sterowników tych urządzeń których nie wykryje pobierz z strony producenta np: od karty graficznej zalecam zainstalować nawet jak Windows ją zainstalował na podstawowych sterownikach…

a jednak podziałało wypakowanie za pomocą 7 zipa ;]

dziękuje za pomoc ;]

temat do zamknięcia