Sterowniki pod XP do Paviliona

Witam wszystkich !

Mam ogromny problem ze swoim HP Pavilion dv6625ew

Siedze juz nad tym 2 dzien, udalo mi sie ze sterownikami SATA i xp juz siedzi ale znowu schody - sterowniki do bebechow.

Sciagam i zaden nie pasuje :frowning:

Prosze o pomoc - przerylem juz mase forum i tematow ale jak narazie jestem w kropce :frowning:

Dobra!! To napisz jakie to s膮 te bebechy :slight_smile:

A czy nie mia艂e艣 偶adnej p艂yty ze sterownikami kiedy kupowa艂e艣 sprz臋t??

Oryginalnie nic nie by艂o dodane 偶adne sterowniki?? A kupowa艂e艣 sprzet nowy czy u偶ywany??

dzieki bogu ktos sie odezwal bo ja juz mam dosyc tego sprzetu a jak sobie pomysle ze to samo czeka mnie z 2 lapkiem acera to mi slabo :?

wiec tak:

HP Pavilion 6625ew - http://www.komputronik.pl/Notebooki/HP_Compaq_/_Pavilion/Notebooki_HP_Pavillon/HP_Pavillon_dv6600_nowosc/HP_Pavilion_dv6625ew/pelny,id,46166/

poinstalowalem tam jakies sterowniki ze strony HP ale nie ma sterow pod blu, wifi, kamerka, dzwiek, grafika, i sa wykrzykniki w PCI Device, finger sensor.

sprzet nowy z vista :evil: i zadnej plytki, a ja nei chce visty tylko xp

To bardzo dziwne! !!

Ja mam pc hp pavilion s7605 z XP i kiedy pierwszy raz go uruchomi艂em to stery z Windowsem by艂y ju偶 zainstalowane i wszystko jest w porz膮dku :smiley:

Ale postaram pom贸c ci w znalezieniu sterownik贸w.

A czy ty mia艂e艣 ju偶 Windowsa zainstalowanego razem ze sterownikami czy nic??

tzn u mnie przy uruchomieniu byla vista ale jakos mi nie lezy i chce zmienic na xp, najpierw w ogole nie moglem obejsc problemu z dyskiem sata pod xp ale udalo sie a teraz problem ze sterownikami pod xp bo do visty sa :frowning:

A czy nie masz przypadkiem ukrytego folderu o nazwie HP na partycji w kt贸rym sa sterowniki?? Moze pogadamy na gg m贸j numer 1078479

sterowniki znajdziesz na stornie hp,intel oraz na stronie producenta swojej karty wifi. :slight_smile:

Czy kolega m贸g艂by przybli偶y膰 w jaki spos贸b sobie poradzi艂 z instalacj膮 Systemu XP na dysku S-Ata ? Ja mam Pavilion DV 6625EW