Sterowniki pod XP laptop HP Pavillion DV 6500 (dv6625ew)

Witam.

Ostatnio byłem u kolesia wgrywać mu windows bo dostał jakieś wirusy i inne. Ma on laptopa HP Pavillion DV 6500 (dv6625ew). Miał on Vistę Home Premium i chciał XP, no więc wgrałem mu XP i tutaj wystąpił problem. Koleś nie dostał płytki instalacyjnej ze sterownikami więc poszukałem na necie. Na stronie oficjalnej pościągałem jakieś stery, a raczej masę sterowników i udało mi się tylko uruchomić czytnik kart pamięci a reszta nadal nie działa. Pościągałem jakieś pliki z internetu, sterowniki i nadal nic. Najbardziej zależy mu na internecie bezprzewodowym. Zainstalowałem driver do tego lecz program nie wykrywa zainstalowanej karty sieciowej bezprzewodowej w laptopie, a jest bo wcześniej mu działało. Chciałbym się was zapytać o radę co wykonać? Są jakieś sterowniki pod XP do tych laptopów? Jeżeli nie ma to następny problem to taki że może mieć Vistę, z tyłu laptopa ma serial oryginalny do Visty Home Premium lecz znów nie ma płytki, więc czy da radę ściągnąć jakaś wersję z internetu i wpisać oryginalny CD-Key? Czy wtedy będą już jakieś sterowniki działać?

Czekam na odpowiedź i Pozdrawiam.

A ten XP to coś mi się widzi że niezbyt oryginalny, co?

Co do lapka to powinna być do niego płyta recovery przy pomocy której przywrócisz lapka do stanu fabrycznego, jeżeli nie skasowałeś ukrytej partycji na dysku twardym.

Oryginalny jest jak najbardziej, kiedyś ten koleś miał laptopa z XP ale teraz zmienił na nowy laptop i miał viste więc zostawił ale teraz chce XP jednak i ten stary. No niby jest ta partycja, ale nie działa ;/ tam jest 1 aplikacja i wywala jakiś błąd.

przeczytaj http://peb.pl/windows/236154-hp-pavilio … v6500.html

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

djtot , instaluj kolejno:

  1. -> Chipset płyty głównej. Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

  2. -> Microsoft UAA Bus Driver.

  3. -> Karta dźwiękowa. Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

  4. -> Karta graficzna. Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

  5. -> Wireless LAN oraz to.

  6. -> Czytnik kart pamięci.

witam, ja mam lapka dv6445us i mam problem z karta wifii… a mianowicie zainstalowane mam wszyskite potrzebne mi do niego sterowniki, ale wifii raz mi działa a raz nie… Normalnie w panelu sterowania mam włączony blotooth jes cały czas na on a nie ma wogóle wifii. Jak biore rozwiazywanie problemów to mi pisze ze nie mam zaistalowanych sterowników… System Vista… I nie wiem juz co robic, bo sterowniki do wifii po kilka razy instalowałem i dalej jest tak smo :confused: Prosze o pomoc.

Działa wszystko, są pytajniki w menadżerze urządzeń ale wszystko działa.

Pobrałem sterowniki z http://peb.pl/windows/236154-hp-pavilio … v6500.html, te na rapidzie te 3 linki do intela i postępowałem zgodnie z zwartą tam instrukcją.