Sterowniki powodują bluescreen

Witam,

niedawno zakupiłem nową kartę graficzną a mianowicie Geforce GTS 450. Niestety, po podłączeniu jej i zainstalowaniu najnowszych sterowników ze strony nvidia

komputer nie włącza się. Tzn. odpala się, ładuje sie windows po czym wyskakuje bluescreen. Pisze na nim że problem zpowodował prawdopodobnie plik nv4_disp.dll

Czy spotkaliście się z takim problemem? To samo działo się również na czystej wersjii windowsa.

Jeżeli potrzebujecie jakichś danych lub wykresów z jakichś programów piszcie, ale tylko wtedy kiedy naprawdę chcecie zająć się tym problemem.

Proszę o pomoc,

Pozdrawiam!

Spotkaliśmy się - zazwyczaj problemem okazywało się być nie podpięcie dodatkowego zasilania i / lub zbyt słaby zasilacz.

podaj więcej detali dotyczących twojego PC, jaki zasilacz, jaka płyta główna? Kiedyś miałem przypadek gdzie mobo nie chciało uruchomić się z GF 240GT, choć bez problemów działało z GF8600, żadne aktualizacje biosa nie pomogły, zasilacz też był z zapasem mocy… to musiało być coś związanego z niekompatybilnością z portem PCIex,np: x16 v1.0 i x16 v2.0 albo coś w tym stylu, bo niestety nie doszedłem co było przyczyną, na drugim GF8600 poszło bez problemowo…

XardasXardas ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Karta główna nie jest pierwszej młodości, myślę że w tym tkwi problem.

Dziękuję za pomoc.