Sterowniki Radeon HD6320


(marcin565) #1

Witam serdecznie

Mam ogromny problem ze znalezieniem sterownika do karty graficznej Radeom HD 6320 w notku Asus EEE PC 1215B (e-450).

Problem polega na tym, że każdy sterownik znaleziony przeze mnie wysypuje windowsa blue screenem z numerem błędu 0x00000050. Niektóre wersje sterownika nie pozwolą nawet na to,żeby sam system się uruchomił, niektóre wysypują go dopiero po np. 10 minutach pracy.

Instalowałem już tę poprawkę: http://support.microsoft.com/kb/979538/pl jednak nie przyniosła ona żadnych korzyści, problem nadal występuje, a jest to na pewno problem ze sterownikiem karty graficznej, gdyż na windowsowym sterowniku (Standardowy sterownik VGA Microsoftu) problem nie występuje. System to Windows 7 Professional x64.

Dziękuje z góry za pomoc w znalezieniu rozwiązania mojego problemu.

Pozdrawiam


(Bowjan) #2

http://www.filehippo.com/pl/download_at ... _vista_64/


(marcin565) #3

Problem chyba rozwiązany - wyciągłem jedną kostkę RAMu i blue screeny ustąpiły :slight_smile: ale jasieczek, dzięki za zainteresowanie tematem.

Teraz mam pytanie z innej beczki, kostka pamięci firmy Patriot, nie posiadam od niej niestety ani pudełka ani dowodu zakupu (kupowana wraz z notkiem). Pytanie czy moge sam jakoś zareklamować tę pamięć, czy muszę odesłać ją do sklepu w którym został zakupiony notek? Miał może ktoś z ta firmą już jakieś wspomnienia i czy są to negatywne czy pozytywne wspomnienia ?

Pozdrawiam


(Bowjan) #4

Spróbuj zamienić miejscami kości pamięci w slotach.To czasami pomaga.


(marcin565) #5

W moim przypadku niestety ten myk nie pomaga. Co dziwne Memtest nie zgłosił żadnego błędu a właśnie jestem po skanowaniu felernej kości. Uszkodzony slot pamięci też wykluczam.