Sterowniki Sony Vaio VGN-A517B pod Win7

Jak w temacie, zainstalowałem na (stosunkowo) starym laptopie Windows 7 Ultimate, system chodzi płynnie, jedynym jego mankamentem jest… brak sterowników. Na stronie producenta/ niemal wszedzie w necie znajduję stery tylko i wyłącznie pod WinXP, których nie mogę zainstalować. Jest ktoś w stanie pomóc mi dopasować Odpowiednie stery? Głównie do WLAN (Intel PRO/Wireless 2200BG 3B), grafy (Mobility Radeon X600) i dźwieku (Realtek ALC260 @ Intel 82801FBM ICH6-M). Bedę wdzięczny za wszelką pomoc. Jeśli nie, będę zmuszony przerzucić się na XPka :slight_smile:

Hej,

No faktycznie może być problem z pozyskaniem sterowników do systemu Windows 7. Najłatwiej będzie ze sterownikami do dźwięku - powinny pasować te, które dla Windows 7 udostępnia Realtek na swojej stronie - High Definition Audio Codecs. Sterowniki do karty bezprzewodowej Intel’a przygotowano tylko dla systemów XP i Vista - być może użycie tych ostatnich zakończy się powodzeniem - Intel® PRO/Wireless Drivers-Only for Windows Vista. Najgorzej będzie ze sterownikami do grafiki, gdyż są udostępniane przez poszczególnych producentów laptopa i próżno na stronie ATI ich szukać. Ewentualnie pozostaje spróbować instalacji innych, przeznaczonych do nowszych laptopów Sony z kartą ATI.

Pozdrawiam,

Dimatheus