Sterowniki usb do klawiatury modecom mc-7001

(Maciek25 1977) #1

mam taka klawiaturę, złącze usb, ale sterowniki dostałem do interfejsu ps/2. wie ktoś skąd można ściągnąć sterowniki do tej klawiatury pod usb?

co lepsze na stronie producenta napisane jest że ten model ma złącze ps/2 :confused:

(Iwagreg) #2

Cześć , a to co ? http://support.modecom.pl/sterowniki_70 ... rte_pl.htm

(Maciek25 1977) #3

no właśnie nie wiem co to, skoro wyraźnie napisałem że interfejs mam na usb, a te sterowniki co podałeś to są do ps/2

(Iwagreg) #4

Przeczytaj i zastanów się co napisałeś

(Maciek25 1977) #5

podałeś mi sterowniki do modelu z interfejsem ps/2 a moja klawiatura jest z interfejsem pod usb

(efazeti) #6

a próbowałeś je instalować czy Ci się nie chciało?

(Maciek25 1977) #7

próbowałem:) podejdźmy poważnie do tematu:)

(efazeti) #8

to napisz do producenta, albo idź do sklepu z reklamacją że klawe masz usb a stery ps2 :] albo powinni Ci dać stery pod usb albo te stery ps2 są dobre i pasują także do usb

(Maciek25 1977) #9

no właśnie nie pasuja:/ jeśli już miałbym tam pisać do nich, albo reklamację składać to chyba sobie daruję

(efazeti) #10

a nie dostałeś przypadkiem przejsciówki usb-->ps2 ?

(Maciek25 1977) #11

nie dostałem

(efazeti) #12

to napisz do modecoma, co Ci zależy, a może akurat Ci jakoś pomogą/wyjaśnią sprawę

(Groch616) #13

Siema. A ma ktoś pomysł co zrobić w przypadku, zmiany systemu na Win7? Widzę, że podstawowe klawisze działają, niestety operacyjne nie za bardzo a nie płaciłem 70zł za zwykłą klawiaturę... Według polityki firmy Madecom zapewniali oni, że wprowadzają regularnie zaktualizowane oprogramowanie tym czasem ja mam Win7 a oni chyba nie... Czy ma ktoś jakiś pomysł co zrobić z tym fantem?