Sterowniki USB

Witam. Chciałem sobie zainstalować win7 już teraz na stałe, bo znacznie lepiej chodzą gry itp. ale jak włączam kompa, to musze długo czekać lub nieraz wcale nie wczytują się USB. Po prostu jak podłaczam np. myszke czy pena to ich nie odtwarza, dopiero nieraz później. Co mam zrobić? Mam windows 7 Home Premium.

… zapewne zainstalować sterowniki o których wspomniałeś w tytule (a zapewne również wszelkie inne).

Podepnę się:

W laptopie z podpisu trzeba poczekać około minuty, aby odczytać dane z Pendrive-a. Dlaczego??

Jeśli masz stacjonarny i sterowniki zainstalowane a nadal tak się dzieje to może być problem z zasilaczem. W moim starym blaszaku USB raz działają a raz nie. Wymieniłem zasilacz na pożyczony od znajomego i eureka wszystko działa. Więc może tak samo jest u ciebie. A jeśli to notebook to zawsze możesz pokombinować z innymi sterownikami albo załadować system od nowa też nie zaszkodzi :wink:

Tak masz zawsze czy tylko podczas włączania komputera? (może masz za dużo śmieci od asus’a)

@Edmund - zawsze, jak podpinam podczas pracy po raz pierwszy, to trzeba czekać, potem jest ok, ale co restart trzeba znów czekać.Śmieci od Asusa w większości odinstalowane: został tylko program Asus LiveFrame, FastBoot, Splendid, WinFlash i Wireless Console i Game Park Console, którego nie odinstalowuje, bo miesza w systemie.