Sterowniki WIFI Notebook PC (VT6363A)

Witam! Szukam sterownika karty wifi o ile taka jest w tym laptopie.

 

To jest jakis starz Notebook PC (VT6363A), jeszcze cos jest z kalwiatura, nie ma polskicg znakow co widac. Jezyk ustawiony na polski programisty.

 

Tu specyfikacja z driver max.

http://www.drivermax.com/driver/computer-information.php?drivermax_version=7.49&vd=3&iduser=-1&hcid=%23218CED6980EB72AAE5C65A3085359CE2-51364UPETQ1YPS2DV47RNL1S050XQM-69122

Wygląda, że nie ma karty WIFI?

 

A system Polski, czy angielski?

System Polski. Tak wygląda chociaż ma kombinacje klawiszy Fn+ ikona zasięgu wiec chyba ma. Zaraz dodam zdjęcie jaka ikona. Teraz z telefonu pisze bo sterownik uszkodził mi windows i nawet tryb awaryjny nie działa.

Wrzuć screen z menadźera urządzeń.

 

Jak Polski system, to muszą być polskie znaki - sprawdź ustawienia.

 

Nie pamiętam, ale ma być zainstalowany język Polski i Polski programisty - jak pokazuje się przy zegarze i jak tu jest ustawione?

 

Edit:

 

Najprościej zdejmij klapkę od dołu i sprawdź, czy jest karta WIFI.

Wiem że muszą ale nie ma.

 

Kontrolka i reszta może być - klawiatury są uniwersalne, może była wymieniana?

 

Wszystko wskazuje, że ten model karty WIFI nie posiadał.

 

Najprościej sprawdź pod klapkami, czy jest? i są anteny?

 

Edit:

 

Zobacz, bo może jest jakiś włącznik na obudowie, kombinacja klawiszy FN+F… inne, te stare modele miały różnie, sprawdź bios, może wyłączona?

To jest tak że laptopa dostałem od znajomej do czyszczenia a to wiekowy sprzęt. Z klawiaturą było tak że po prostu klawisz Alt opornie działał. Z tym WiFi to pewnie nie ma wcale karty. Czytałem że mogło się zdążyć że obudowę miał od modelu z kartą WiFi która pasowała do tego. Myślę że już można temat zamknąć. Chyba ze znajoma powie że laptop kiedyś łączył się z WiFi. Znalazłem kilka sterowników ale żaden nie działał. Używałem programów Drivermax i Dlimdriver ale żaden nic do WiFi nie znalazł.