Sterowniki Windows 7 do HP G6-2260SW

Witam

Mam spory problem z nowo zakupionym laptopem. Jako że Win8 nie przypadł mi do gustu zainstalowałem Win7 Home Premium 64bit.

Wszystko byłoby super gdyby nie to , że nie mogę uruchomić drugiej karty graficznej tj. Radeon-a.

Na stronie HP brak sterowników na Win7 do mojego modelu. Znalazłem więc inny model z tą samą grafiką. 2070SW. Pobrałem na Win7 ale nic z tego. Wszystko się instaluje prawidłowo. Ale Catalyst Control ani sterownik nie działają. W panelu sterowania mam Radeon-a jako standardową kartę VGA. #-o

Próbowałem ze strony AMD ściągnąć odpowiednie sterowniki. Ale również ten sam problem.

Czy ktoś może miał podobny problem i sobie jakoś z tym poradził? Póki co w laptopie działa prawidłowo grafika zintegrowana w procesor.

Może na komputerze pozostały jakieś “brudy” gdyż próbowałem zainstalować sterowniki od Win8 na Win7? Jakim programem można wyczyścić pozostałości po poprzednich sterownikach , tak abym instalował sterowniki jak na dopiero świeżo postawionym systemie?

Proszę Was o pomoc.

Dodane 18.01.2013 (Pt) 17:58

Czy naprawdę nie da się używać tego komputera na Windows 7 64bit , tak aby wszystko działało?