Sterowniki WinFast XP2000 Global pod win98SE

Witam

Spedziłem ponad pół dnia na poszukiwaniu sterowników do karty tv WinFast XP2000 Global pod system operacyjny Windows 98SE bezskutecznie. Na stronie producenta (Leadtek) zamieszczona jest informacja ze karta ta będzie śmigać pod win98 a okazuje się, że zapomnieli zamieścić na niej sterów pod ten system. Znalazłem kilka sterowników rzekomo pod win98 ale jak sie okazało żaden nie pasował:/ Albo podczas instalacji brakowało jakichś plików w archiwum które sciągnąłem albo w ogóle system nie widział sterów. Jeśli ktoś posiada namiary na te drivery prosiłbym o pomoc.

Z góry dziekuję.

Nie wiem gdzie Ty widzisz na stronie Leadteka informację, że ten tuner pracuje pod Windows 98. Jak byk widać, że tylko XP i wyżej

Mam w ręku oryginalne opakowanie sygnowane przez firmę Leadtek od tegoż modelu karty koleszko i jest tam jak wół napisane w polu System Requirements: Win98SE/ME/2000/XP. Wystarczy wpisac nazwe tego modelu karty w google i wejsc na strone jakiegokolwiek komputerowego sklepu internetowego by przeczytac info odnośnie wymagan pod względem zainstalowanego systemu operacyjnego zaczerpniete własnie z kartonu Leadteka. Na opakowaniu nie ma na przyklad informacji aby karta ta smigala pod Vista a smiga, z kolei jest info ze powinna smigac pod win98SE a nie smiga, wiec jak widzisz sa pewne rozbieznosci. Fakt ze na stronie LEadtek umiescili drivery pod Viste ale pod win98 juz nie.

Po pierwsze: koleżko jak już

Po drugie: nie jestem żadnym Twoim kolegą

Po trzecie: Nie mam po co wchodzić na jakieś Google jak na STRONIE PRODUCENTA mam wyraźne informacje, które wyczerpują temat a to co bezmyślnie przepisują sklepy internetowe mało mnie interesuje

Nie zrozumieliśmy się. Producent pakuje swój towar w oryginalne opakowanie i zamieszcza na nim podstawowe informacje dotyczące swojego produktu sygnując tym samym swoją marką ów towar. A więc zakupiłem taki właśnie towar a na oryginalnym opakowaniu producenta zamieszczona jest m.in informacja o wymaganiach systemowych, która to jasno i wyraźnie mówi tu cytuję za producentem czyli firmą Leadtek:

" System Requirements: Win98SE/ME/2000/XP"

Na stronie producenta nie ma także sterowników pod systemy takie jak Windows Millenium czy Windows 2000 a jasno i WYRAŹNIE napisane jest, że karta ta pod tymi systemami pracuje. Wiec strona producenta z kolei mało mnie interesuje skoro nie zamieszczają tam sterowników pod systemy o ktorych pisza. Proste.

Więc skoro nie możesz mi pomóc pomiń ten post i tyle a nie montujesz do główki farmazony.

Pozdrawiam.