Sterowniki

(Asiaj90) #1

mam problem, a właściwie to ma go moja kumpela. zainstalowała sobie gre Woodruff i w momencie kiedy chce zacząć gre pojawia się jej bład ( nie mozna coś tam odnaleźc pliku distdib.dll ), i że nie można odnaleźc pliku d:/gry/woodruff/woodruuf.exe. ona ma kartę graficzną Radeon 9550 (?), a z tego co zauważyłam ma zainstalowane sterowniki do nvidi. czy to wina sterownikow? skąd mogę siciągnąc te sterowniki?

(Reconnect) #2

Hmm a jakiego ta Twoja qmpela ma windowsa?Bo zeby znalezc odpowiednie sterowniki musze wiedziec do jakiego systemu..:]

(Asiaj90) #3

XP

(Johny) #4

Nvidii może miec płytę główną,chipset Nvidia Nforce,poprostu coś jest nie tak z tą grą - brak jakiegoś pliku,jak koleżanka nabyła grę,ściągła skądś ?,tam chyba nie ma niektórych plików :?,niech zobaczy,czy ma DirectX w odpowiedniej wersji,to może byc przyczyna problemu,gra może wymagac innej wersji i wtedy na DirectX 9.0 się nie uruchomi,sterowniki do Radeonów to Catalysty

(Asiaj90) #5

ona ma dwie oryginalne wersje tej gry. jedna "z gazety Komputer Świat Gry", a drógą kupioną w sklepie komputerowym. w oby dwóch przypadkach pojawia się ten sam błąd.

(Reconnect) #6

Hmm,a moze robila format partycji na ktorej ma System czy niema podzielonego dysku na partycje?Bo jesli tak to niech sobie zianstaluje Directxa 9.0c,a jesli chodzi o sterowniki do tego Radeona to szukaj tu:

https://support.ati.com/ics/support/def ... olderID=27

I tak jak mowie,niech sobie zainstaluje DIrectxa jesli ma podzielony dysk na partycje i formatowala glowna partycje z SYSTEMEM,a ta z gra zostawila nienaruszona.Bo tez tak mialem,ale zczailem o co lata:]A jesli nie to tak jak Johny pisal gra moze byc uszkodzona...hmm..a wczesniej chodzila bez problemow?Czy to jest pierwszy raz?

(Asiaj90) #7

jeśli chodzi o partycje to formatowła tę z systemem, ale wtedy jeszcze nie miała zainstalowanej tej gry. to jest pierwszy raz

(:: MARIO ::) #8

wpierw instal dx9.0c

next omega driver 2.5.97

:]

ja tak robie :smiley:

(Asiaj90) #9

ona ma strasznie dużo kodeków... może to tego wina? nie wiem, bo się nie znam :confused:

Post 2

a i jeszcze jedno : pojawia się jej tam taki bład : nie można wczytać biblioteki.. może ona nie ma Open GL?

Update

Opcja :arrow: Zmień by dopisać się do ostatniego posta.

Golden Finger

(m89) #10

najpierw wgrywasz stery a potem dopiero directX bo inaczej to lipa (a z tą grą to może być coś nie tak z systemem albo poszukaj patchy do tej gry)

(:: MARIO ::) #11

Radek i brak open gl :lol: hyhyy aś mnie rozbawił =]

z pcprojekt.pl