Sterowniki

mam problem, a właściwie to ma go moja kumpela. zainstalowała sobie gre Woodruff i w momencie kiedy chce zacząć gre pojawia się jej bład ( nie mozna coś tam odnaleźc pliku distdib.dll ), i że nie można odnaleźc pliku d:/gry/woodruff/woodruuf.exe. ona ma kartę graficzną Radeon 9550 (?), a z tego co zauważyłam ma zainstalowane sterowniki do nvidi. czy to wina sterownikow? skąd mogę siciągnąc te sterowniki?

Hmm a jakiego ta Twoja qmpela ma windowsa?Bo zeby znalezc odpowiednie sterowniki musze wiedziec do jakiego systemu…:]

XP

Nvidii może miec płytę główną,chipset Nvidia Nforce,poprostu coś jest nie tak z tą grą - brak jakiegoś pliku,jak koleżanka nabyła grę,ściągła skądś ?,tam chyba nie ma niektórych plików :?,niech zobaczy,czy ma DirectX w odpowiedniej wersji,to może byc przyczyna problemu,gra może wymagac innej wersji i wtedy na DirectX 9.0 się nie uruchomi,sterowniki do Radeonów to Catalysty

ona ma dwie oryginalne wersje tej gry. jedna “z gazety Komputer Świat Gry”, a drógą kupioną w sklepie komputerowym. w oby dwóch przypadkach pojawia się ten sam błąd.

Hmm,a moze robila format partycji na ktorej ma System czy niema podzielonego dysku na partycje?Bo jesli tak to niech sobie zianstaluje Directxa 9.0c,a jesli chodzi o sterowniki do tego Radeona to szukaj tu:

https://support.ati.com/ics/support/def … olderID=27

I tak jak mowie,niech sobie zainstaluje DIrectxa jesli ma podzielony dysk na partycje i formatowala glowna partycje z SYSTEMEM,a ta z gra zostawila nienaruszona.Bo tez tak mialem,ale zczailem o co lata:]A jesli nie to tak jak Johny pisal gra moze byc uszkodzona…hmm…a wczesniej chodzila bez problemow?Czy to jest pierwszy raz?

jeśli chodzi o partycje to formatowła tę z systemem, ale wtedy jeszcze nie miała zainstalowanej tej gry. to jest pierwszy raz

wpierw instal dx9.0c

next omega driver 2.5.97

:]

ja tak robie :smiley:

ona ma strasznie dużo kodeków… może to tego wina? nie wiem, bo się nie znam :confused:

Post 2

a i jeszcze jedno : pojawia się jej tam taki bład : nie można wczytać biblioteki… może ona nie ma Open GL?


Update

Opcja :arrow: Zmień by dopisać się do ostatniego posta.

Golden Finger

najpierw wgrywasz stery a potem dopiero directX bo inaczej to lipa (a z tą grą to może być coś nie tak z systemem albo poszukaj patchy do tej gry)

Radek i brak open gl :lol: hyhyy aś mnie rozbawił =]

z pcprojekt.pl