Sterowników do monitora LG 563N

Koniecznie potrzebuje :confused: ma ciemny moniotr a jak sobie zaintalowalem power stript to nic nie daje mam ciemno na filmach :confused: i szukam sterowników zeby mi tą gamme w monitorze naprawila bo jest na 100 i jest okropnie ciemno1! !!

http://pl.lgservice.com/gcsc/b2c/hpi/main?tc=swl.command.SwlCmd

Z tego co mi wiadomo to jest jeden plik sterowników do kilku monitorów, ale podejrzewam że masz wypalony monitor i żadne stery nie pomogą :cry:

Jeśli monitor nie jest “wypalony” (szkoda, że nie napisałeś ile ma lat), to możesz wykonać jedną czynność, która zapewne “podciągnie” próg jasności monitora.

Pamiętaj, aby wykonywać poniższe czynności z wtyczką monitora odłączoną od zasilania!

  1. Zdejmij obudowę monitora (po lewej stronie, patrząc w stronę kineskopu, poniżej poziomu lampy powinny znajdować się dwie śruby z wyraźnie dużymi łbami. Śruby powinny być zalakowane.

  2. Wyżej wymienione śruby to mechaniczna regulacja zbieżności i jasności. Wystarczy podkręcić tą, odpowiedzialną za jasność (możesz to sprawdzić w instrukcji serwisowej). Oczywiście w tym momencie musi być włączone zasilanie - obserwuj zmieniającą się jasność monitora pod wpływem obrotu śruby aż do żądanego poziomu.

  3. Odłącz zasilanie. Śrubę zabezpiecz np. lakierem do paznokci (aby nie zmieniała położenia).

  4. Załóż obudowę i ciesz się jasnym obrazem.

Jeśli nigdy nie wykonywałeś podobnych czynności, nie wiesz jak dokonywać regulacji na sprzęcie pod napięciem - zapomnij o tym, o czym napisałem. Lepiej oddaj monitor do serwisu albo kup nowy.

Pozdrawiam.